Ministarstvo unutrašnjih poslova

HIPOTEKARNA BANKASluzbena putovanja u inostranstvu100,0029.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASluzbena putovanja u inostranstvu100,0029.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASluzbena putovanja u inostranstvu100,0029.12.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Sluzbena putovanja u inostranstvu100,0029.12.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Sluzbena putovanja u zemlji100,0029.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKASluzbena putovanja u inostranstvu100,0029.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu294,0029.12.2020.
OSMANAGIC CO DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila250,5429.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKATekuće održavanje opreme14,2029.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKATekuće održavanje opreme34,8029.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKATekuće održavanje opreme82,1029.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKATekuće održavanje opreme71,0129.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKATekuće održavanje opreme13,4829.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKATekuće održavanje opreme1.374,2729.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKATekuće održavanje opreme11.056,8829.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKATekuće održavanje opreme2.699,9229.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKATekuće održavanje opreme8.943,1229.12.2020.
PORESKA UPRAVATekuće održavanje opreme60.060,0029.12.2020.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu278,0029.12.2020.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu375,0029.12.2020.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu227,0029.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu350,0029.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu300,0029.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu382,8029.12.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Izdaci po osnovu isplate ugovora o djelu385,4029.12.2020.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu400,0029.12.2020.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu385,4029.12.2020.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu385,4029.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu385,4029.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu332,8029.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu300,0029.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu385,4029.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu300,0029.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu278,0029.12.2020.
KOMERCIJALNA BANKA BUDVAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu375,0029.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu300,0029.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu385,4029.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu277,4029.12.2020.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu385,4029.12.2020.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu385,4029.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu400,0029.12.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Izdaci po osnovu isplate ugovora o djelu385,4029.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu445,5029.12.2020.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu385,4029.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu293,5029.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu385,4029.12.2020.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTITUCIJAZarada za redovan rad23,3329.12.2020.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.249,8229.12.2020.
DEMOKRATSKA PARTIJA SOCIJALISTA CGZarada za redovan rad35,7529.12.2020.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad3.344,3329.12.2020.