Ministarstvo unutrašnjih poslova

ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad15.653,6129.12.2020.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad28,3929.12.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad22.222,0029.12.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad1.177,0729.12.2020.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.866,3829.12.2020.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad37,1129.12.2020.
ZIRAAT BANK MONTENEGROZarada za redovan rad197,4829.12.2020.
GLAVNI GRAD PODGORICAZarada za redovan rad25,0029.12.2020.
GLAVNI GRAD PODGORICAZarada za redovan rad10,0029.12.2020.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad35,0029.12.2020.
VOLI TRADE DOOMaterijal za proizvodnju i usluge79,7529.12.2020.
VOLI TRADE DOOMaterijal za proizvodnju i usluge1.712,0729.12.2020.
VELETEX ADMaterijal za proizvodnju i usluge906,1829.12.2020.
VOLI TRADE DOOMaterijal za proizvodnju i usluge1.402,4629.12.2020.
GORANOVIC MESNA INDUSTRIJAMaterijal za proizvodnju i usluge252,7729.12.2020.
UNIPROM PEKARAMaterijal za proizvodnju i usluge924,9629.12.2020.
VOLI TRADE DOOMaterijal za proizvodnju i usluge5.670,8429.12.2020.
PRIREZ NA POREZ BARIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu8,7229.12.2020.
SO BAR SEKRETARIJATKonsultantske usluge9.938,9429.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKATekuće održavanje opreme26.040,0029.12.2020.
PRIREZ NA POREZ BUDVAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu2,4929.12.2020.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu5,1829.12.2020.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu8,5529.12.2020.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu4,6529.12.2020.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi304,6829.12.2020.
SAVEZ SINDIKATANaknada za prevoz0,6429.12.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu736,3929.12.2020.
PRIREZ NA POREZ NIKSICIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu4,4829.12.2020.
OPSTINA GUSINJEKonsultantske usluge9.900,0029.12.2020.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad16,6829.12.2020.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad30,0029.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu400,0029.12.2020.
SINDIKAT MUP-AZarada za redovan rad2.918,0329.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad16.453,1429.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad922,0029.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad115,4729.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot10,0029.12.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za prevoz28,0029.12.2020.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.855,7829.12.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad4.232,0729.12.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad497,0029.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad15.694,0229.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad300,0029.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad163,4129.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot10,0029.12.2020.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za prevoz28,0029.12.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.083,1129.12.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad28.930,9029.12.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad3.970,0029.12.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad300,0029.12.2020.