Ministarstvo unutrašnjih poslova

OPSTINA SAVNIKOpstinski prirez4,7131.08.2026.
OPSTINA ROZAJEOpstinski prirez78,2431.08.2026.
GLAVNI GRAD PODGORICAOpstinski prirez742,3531.08.2026.
OPSTINA PLJEVLJAOpstinski prirez65,5331.08.2026.
OPSTINA PLAVOpstinski prirez46,5731.08.2026.
OPSTINA NIKSICOpstinski prirez115,0031.08.2026.
OPSTINA MOJKOVACOpstinski prirez36,7531.08.2026.
OPSTINA KOTOROpstinski prirez37,3931.08.2026.
OPSTINA KOLASINOpstinski prirez35,3231.08.2026.
ZIRAAT BANK MONTENEGROZarada za redovan rad209,3731.08.2026.
OPSTINA HERCEG NOVIOpstinski prirez92,4231.08.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad1.550,9231.08.2026.
OPSTINA GUSINJEOpstinski prirez14,2731.08.2026.
UNIVERZAL CAPITAL BANKZarada za redovan rad468,1631.08.2026.
OPSTINA DANILOVGRADOpstinski prirez42,0131.08.2026.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad16,6631.08.2026.
PRIJESTONICA CETINJEOpstinski prirez45,0131.08.2026.
OPSTINA BUDVAOpstinski prirez97,1331.08.2026.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad169,0031.08.2026.
OPSTINA BIJELO POLJEOpstinski prirez73,9831.08.2026.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad345,3831.08.2026.
OPSTINA BERANEOpstinski prirez74,9331.08.2026.
OPSTINA BAROpstinski prirez74,6931.08.2026.
SINDIKAT MUP-AZarada za redovan rad128,6031.08.2026.
OPSTINA ANDRIJEVICAOpstinski prirez39,2231.08.2026.
SINDIKAT MUP-AZarada za redovan rad1.426,3931.08.2026.
SINDIKAT MUP-AZarada za redovan rad1.864,1831.08.2026.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTITUCIJAZarada za redovan rad14,8731.08.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.915,8831.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad230,1631.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad736,7431.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad538,1031.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad154,3131.08.2026.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad156,0031.08.2026.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad294,1731.08.2026.
MFI KLIKLOAN PODGORICAZarada za redovan rad173,2831.08.2026.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad131,2131.08.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.232,4731.08.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad137,9931.08.2026.
JAVNI IZVRISTELJ RAMOVIC IRFANZarada za redovan rad70,0031.08.2026.
JAVNI IZVRSITELJ VUJOVIC VLADANZarada za redovan rad150,0031.08.2026.
SEKULIC IVAN JAVNI IZVRSITELJZarada za redovan rad50,0031.08.2026.
INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATIONZarada za redovan rad47,5031.08.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad3.055,1831.08.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad2.204,7031.08.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad3.626,2831.08.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.411,0331.08.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad993,6231.08.2026.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad761,1431.08.2026.
SINDIKAT MUP-AZarada za redovan rad7.217,0831.08.2026.