Fond penzijskog i invalidskog osiguranja

MFI MONTENEGRO INVESTMENT CREDITInvalidska penzija9.563,3727.01.2026.
MFI MONTENEGRO INVESTMENT CREDITStarosna penzija29.698,3227.01.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAStarosna penzija20,2427.01.2026.
MESOPROMET DOONaknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg37,5027.01.2026.
MESOPROMET DOOPorodicna penzija16.871,1427.01.2026.
MESOPROMET DOOInvalidska penzija13.090,9127.01.2026.
MESOPROMET DOOStarosna penzija47.488,2327.01.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknade zaposlenim invalidima rada II i III kateg95,1927.01.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAPorodicna penzija53.194,5927.01.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAInvalidska penzija43.741,9427.01.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAStarosna penzija164.781,3827.01.2026.
MONTE KREDIT MFIPorodicna penzija2.518,5027.01.2026.
MONTE KREDIT MFIInvalidska penzija1.574,0927.01.2026.
MONTE KREDIT MFIStarosna penzija5.811,4727.01.2026.
UPRAVA ZA SUME CGStarosna penzija20,4327.01.2026.
PORESKA UPRAVA PLJEVLJAPorodicna penzija333,9727.01.2026.
PORESKA UPRAVA PLJEVLJAInvalidska penzija183,6927.01.2026.
PORESKA UPRAVA PLJEVLJAStarosna penzija1.368,6527.01.2026.
KD PROMET-MONTAZAPorodicna penzija5.513,7927.01.2026.
KD PROMET-MONTAZAInvalidska penzija4.326,5227.01.2026.
KD PROMET-MONTAZAStarosna penzija11.695,1527.01.2026.
TAAL DOOPorodicna penzija1,0027.01.2026.
MARTEX DOO CETINJEPorodicna penzija9.315,4727.01.2026.
MARTEX DOO CETINJEInvalidska penzija6.915,5427.01.2026.
MARTEX DOO CETINJEStarosna penzija23.712,6827.01.2026.
GORANOVIC MESNA INDUSTRIJAPorodicna penzija9.928,7127.01.2026.
GORANOVIC MESNA INDUSTRIJAInvalidska penzija8.630,7627.01.2026.
GORANOVIC MESNA INDUSTRIJAStarosna penzija25.621,7427.01.2026.
AGENCIJA ZA IZGRADNJU I RAZVOJStarosna penzija30,0727.01.2026.
GRADINA COMPANY DOOPorodicna penzija7,5927.01.2026.
GRADINA COMPANY DOOStarosna penzija20,5327.01.2026.
LUTRIJA CRNE GORE PODGORICAPorodicna penzija30,1527.01.2026.
LUTRIJA CRNE GORE PODGORICAInvalidska penzija27,0027.01.2026.
BUDZET OPSTINE TIVATPorodicna penzija557,3227.01.2026.
BUDZET OPSTINE TIVATInvalidska penzija186,2627.01.2026.
BUDZET OPSTINE TIVATStarosna penzija1.495,7927.01.2026.
LUKA BAR ADPorodicna penzija659,5227.01.2026.
LUKA BAR ADInvalidska penzija88,5027.01.2026.
LUKA BAR ADStarosna penzija1.665,8227.01.2026.
DOP.ZA ZDRAVSTVO-FIZICKA LICAStarosna penzija42,1427.01.2026.
PORESKA UPRAVA NIKSICInvalidska penzija38,5627.01.2026.
PORESKA UPRAVA NIKSICStarosna penzija141,3227.01.2026.
PORESKA UPRAVAStarosna penzija21,4227.01.2026.
PORESKA UPRAVA NIKSICInvalidska penzija10,0027.01.2026.
TELEKOM FOND ZA RESAV.STANBEN.POTREPorodicna penzija180,8427.01.2026.
TELEKOM FOND ZA RESAV.STANBEN.POTREInvalidska penzija610,3927.01.2026.
TELEKOM FOND ZA RESAV.STANBEN.POTREStarosna penzija561,4727.01.2026.
UNO NK DOOPorodicna penzija1.821,0927.01.2026.
UNO NK DOOInvalidska penzija943,2527.01.2026.
UNO NK DOOStarosna penzija2.449,0527.01.2026.