Fond penzijskog i invalidskog osiguranja

PRIREZ NA POREZ BARIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu3,8103.02.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu2.928,5303.02.2026.
ZAPAD BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu529,9903.02.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu2.109,9903.02.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu2.200,0003.02.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Izdaci po osnovu isplate ugovora o djelu1.060,0003.02.2026.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu1.909,9803.02.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu4.140,0103.02.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu3.200,0003.02.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Izdaci po osnovu isplate ugovora o djelu600,0003.02.2026.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge720,0002.02.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAJednokratne socijalne pomoci990,0002.02.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAJednokratne socijalne pomoci990,0002.02.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez585,6130.01.2026.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez13,9430.01.2026.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez29,7730.01.2026.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez8,7830.01.2026.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIOpstinski prirez15,1830.01.2026.
PRIREZ NA POREZ CETINJEOpstinski prirez21,8430.01.2026.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOpstinski prirez41,5330.01.2026.
PRIREZ NA POREZ BERANEOpstinski prirez42,8730.01.2026.
PRIREZ NA POREZ BAROpstinski prirez18,7030.01.2026.
SIND ORGANIZACIJA FONDA PIOOstali doprinosi - sindikat316,5930.01.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstali doprinosi649,8030.01.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada354,4630.01.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti886,1930.01.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti886,1930.01.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje17.723,8430.01.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade5.363,1030.01.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Zarada za redovan rad708,6430.01.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Zarada za redovan rad178,2130.01.2026.
SAVEZ SINDIKATA CRNE GOREZarada za redovan rad137,1830.01.2026.
SINDIKAT UPRAVE CRNE GOREZarada za redovan rad411,5530.01.2026.
SIND ORGANIZACIJA FONDA PIOZarada za redovan rad823,1030.01.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni33,9030.01.2026.
SIND ORGANIZACIJA FONDA PIOZarada za redovan rad18.964,9230.01.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni725,5430.01.2026.
CISTOCA JPKomunalne naknade444,3330.01.2026.
KOMUNALNO DOO DANILOVGRADKomunalne naknade28,3130.01.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad7.676,6430.01.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni505,2830.01.2026.
KOMUNALNO JAVNO PREDUZECE BERANEKomunalne naknade57,8530.01.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad16.367,0430.01.2026.
KOMUNALNO PREDUZECEKomunalne naknade9,4730.01.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni1.009,1530.01.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad5.240,3030.01.2026.
VODOVOD I KANALIZACIJA NIKSICKomunalne naknade7,7930.01.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad16.178,6430.01.2026.
KOMUNALNO STAMBENO PLAVKomunalne naknade73,6030.01.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad9.355,0730.01.2026.