Uprava za saobraćaj

LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad215,0430.06.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad766,2030.06.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad5.944,4330.06.2026.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad2.426,5330.06.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad4.405,3130.06.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.501,1230.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad7.635,0930.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad22.051,0430.06.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni6,1730.06.2026.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni36,0330.06.2026.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge462,6530.06.2026.
MEHANIZACIJA I PROGRAMAT ADPutevi287.474,7526.06.2026.
KASTEX DOOKancelarijski materijal3,9926.06.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja21.457,7626.06.2026.
STUDIO MAESTRAL DOOKancelarijska oprema193,7726.06.2026.
SHANDONG FOREIGN ECONOMIC CO LTD KIPutevi2.041.376,0624.06.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja88.537,2724.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge37,0623.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge247,0623.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge140,0023.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge280,0023.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge770,0023.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge210,0023.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge55,0623.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge367,0623.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge208,0023.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge416,0023.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge1.144,0023.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge312,0023.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUsluge vještačenja15,9523.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUsluge vještačenja106,4223.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUsluge vještačenja107,0723.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUsluge vještačenja70,0023.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUsluge vještačenja374,0023.06.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAUsluge vještačenja356,0023.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAUsluge vještačenja73,9723.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUsluge vještačenja493,0923.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUsluge vještačenja1.298,0023.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAUsluge vještačenja1.155,0023.06.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAUsluge vještačenja1.750,0023.06.2026.
STRATUS DOOKancelarijski materijal27,2323.06.2026.
STRATUS DOOKancelarijski materijal7,2623.06.2026.
STRATUS DOOKancelarijski materijal124,0323.06.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja29.929,8623.06.2026.
MAKOP VOJINOVIC O.D.Kancelarijska oprema698,7823.06.2026.
AUTO CACAK DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila259,7823.06.2026.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo165,9023.06.2026.
MONTE PUT DOOIzrada projekata264.990,0019.06.2026.
CRNOGORSKI ELEKTRODIST SISTEM DOOOstali izdaci44,1919.06.2026.
CRNOGORSKI ELEKTRODIST SISTEM DOOOstali izdaci50,9419.06.2026.