Uprava za saobraćaj

CRNOGORSKI ELEKTRODIST SISTEM DOOOstali izdaci50,9419.06.2026.
PREDUZECE ZA GRADJ.NADZOR I LAKonsultantske usluge1.597,0019.06.2026.
DOO 3Z INZENJERINGKonsultantske usluge605,0019.06.2026.
DOO 3Z INZENJERINGKonsultantske usluge1.089,0019.06.2026.
DOO 3Z INZENJERINGKonsultantske usluge605,0019.06.2026.
ELEKTRODISTRIBUCIJA PLJEVLJAOstali izdaci318,3419.06.2026.
BEMAX DOOPutevi451.781,2019.06.2026.
PREDUZECE ZA GRADJ.NADZOR I LAKonsultantske usluge1.755,0718.06.2026.
PREDUZECE ZA GRADJ.NADZOR I LAKonsultantske usluge6.432,1318.06.2026.
CRNAGORA PUT ADPutevi197.241,5118.06.2026.
N B INZINJERING I KONSULTING DOOKonsultantske usluge14.572,2418.06.2026.
INTERMOST DOOPutevi171.000,0018.06.2026.
PUTEVI BAR DOOPutevi210.765,1918.06.2026.
PREDUZECE ZA GRADJ.NADZOR I LAKonsultantske usluge6.357,0718.06.2026.
RMA INZENJERING DOOKonsultantske usluge1.694,0018.06.2026.
KONSTRUKTOR GROUP DOOPutevi97.090,0518.06.2026.
RMA INZENJERING DOOKonsultantske usluge1.694,0018.06.2026.
ELEKTRODISTRIBUCIJA KOLASINOstali izdaci2.934,7818.06.2026.
ELEKTRODISTRIBUCIJA KOLASINOstali izdaci3.212,6718.06.2026.
MINISTARTSVO PROSTORNOG PLANIRANJAOstali izdaci12.670,0018.06.2026.
PREDUZECE ZA GRADJ.NADZOR I LAKonsultantske usluge2.420,0018.06.2026.
ASFALT BETON GRADNJAPutevi21.976,5618.06.2026.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja58.704,9117.06.2026.
PREDUZECE ZA GRADJ.NADZOR I LAKonsultantske usluge2.511,4115.06.2026.
PREDUZECE ZA GRADJ.NADZOR I LAKonsultantske usluge3.974,4315.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAAdvokatske usluge15.286,9315.06.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge49,2815.06.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge328,4815.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge100,0015.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge1.200,0015.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge1.500,0015.06.2026.
DOO 3Z INZENJERINGKonsultantske usluge605,0015.06.2026.
DOO 3Z INZENJERINGKonsultantske usluge605,0015.06.2026.
DOO 3Z INZENJERINGKonsultantske usluge1.089,0015.06.2026.
DOO BUILDINIzrada projekata8.893,5015.06.2026.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva2.490,1515.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo165,9015.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo165,9015.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo165,9015.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo165,9015.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran75,5015.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji165,9015.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo281,4015.06.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASmjestaj na sluzbenom putovanju u inostranstvu361,0015.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0015.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji14,0015.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji16,0015.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo165,9015.06.2026.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji54,0015.06.2026.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji50,0015.06.2026.