Komisija za utvrdjivanje sukoba interesa

LOVCEN OSIGURANJEOsiguranje zaposlenih RFZ66,0013.06.2011.
V.T.COPI SERVIS DOOUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja974,4013.06.2011.
KASTEX DOOKancelarijski materijal406,8413.06.2011.
CUNGU CO D O OSitan inventar10,5013.06.2011.
PLANTAZE ADOstale usluge126,9013.06.2011.
GRAFO SEKA DOOOstale usluge526,5013.06.2011.
VODOVOD I KANALIZACIJA PODGOROstale usluge6,1213.06.2011.
CUNGU CO D O OOstalo41,0013.06.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Konsultantske usluge projekti i studije50,0013.06.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge458,8613.06.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade360,0007.06.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade330,0007.06.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade330,0007.06.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade330,0007.06.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale naknade330,0007.06.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade360,0007.06.2011.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi - sindikat11,5306.06.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez77,8503.06.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAPrirez na porez na ugovorene naknade RFZ14,6903.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorezi nazarade po ugovoru o radu RFZ115,6302.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorezi nazarade po ugovoru o radu RFZ192,7202.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorezi nazarade po ugovoru o radu RFZ98,0602.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada11,5302.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti28,8202.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje219,0602.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje317,0502.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti28,8202.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje490,0202.06.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje864,7302.06.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREOstale usluge1.000,0001.06.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Naknade za neto po ugovoru o djelu200,0031.05.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknade za neto po ugovoru o djelu350,0031.05.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Naknade za neto po ugovoru o djelu350,0031.05.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Naknade za neto po ugovoru o djelu250,0031.05.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad3.862,4531.05.2011.
3G MOBILE DOO PODGORICATelekomunikaciona oprema120,0020.05.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAGorivo133,3319.05.2011.
THE OLD HOUSE DOO PODGORICAOstale usluge244,6519.05.2011.
KINGS I CO DOOOstale usluge29,8019.05.2011.
DEPONIJA DOOOstale usluge12,8419.05.2011.
LagunaOstale usluge273,7319.05.2011.
VODA U KRSU VIRPAZAR BAROstale usluge295,4319.05.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Konsultantske usluge projekti i studije50,0019.05.2011.
BASIUM STUDIOUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja128,7019.05.2011.
KASTEX DOOKancelarijski materijal195,3119.05.2011.
ONE CRNA GORA DOORashodi za postanske usluge95,6219.05.2011.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni15,8419.05.2011.
T MOBILERashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni265,4519.05.2011.
OGLASPRES PODGORICAPublikacije casopisi i glasila48,0019.05.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge projekti i studije50,0019.05.2011.