Komisija za utvrdjivanje sukoba interesa

Jedinstveni račun poreza i doprinosaZakup objekata67,6029.07.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAZakup objekata32,4029.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade330,0029.07.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad3.883,5729.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade330,0029.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade360,0029.07.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade330,0029.07.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GOREOstale usluge1.000,0027.07.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge50,0022.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge50,0022.07.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge50,0022.07.2011.
BRSKOVO TUP ADOstale usluge183,1822.07.2011.
BRSKOVO TUP ADOstale usluge6,9422.07.2011.
BRSKOVO TUP ADOstale usluge18,3022.07.2011.
BRSKOVO TUP ADOstale usluge19,7822.07.2011.
KINGS I CO DOOReprezentacija u zemlji115,2022.07.2011.
ALIANCE DOO PODGORICAUsluge odrzavanja vozila RFZ8,3422.07.2011.
KASTEX DOOKancelarijski materijal64,3522.07.2011.
ONE CRNA GORA DOOOstale usluge47,5522.07.2011.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni58,9822.07.2011.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni153,8022.07.2011.
T MOBILERashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni396,2022.07.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Ostale usluge528,5622.07.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Naknade za neto po ugovoru o djelu350,0022.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknade za neto po ugovoru o djelu350,0022.07.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Naknade za neto po ugovoru o djelu250,0022.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorezi nazarade po ugovoru o radu RFZ406,4222.07.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAPrirez na porez na ugovorene naknade RFZ14,7122.07.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale usluge50,0022.07.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Ostale usluge236,9122.07.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Ostale usluge186,5622.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale usluge50,0022.07.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Naknade za neto po ugovoru o djelu200,0022.07.2011.
OGLASPRES PODGORICAUsluge inform.javnosti{oglasi,javni poziv} RFZ49,5012.07.2011.
VODA U KRSU VIRPAZAR BAROstale usluge159,8212.07.2011.
ALIANCE DOO PODGORICAUsluge odrzavanja vozila RFZ46,8012.07.2011.
KASTEX DOOKancelarijski materijal97,5012.07.2011.
REAL ESTATE CO DOO ULCINJReprezentacija u zemlji56,5312.07.2011.
REAL ESTATE CO DOO ULCINJReprezentacija u zemlji8,6012.07.2011.
REAL ESTATE CO DOO ULCINJReprezentacija u zemlji27,8112.07.2011.
REAL ESTATE CO DOO ULCINJReprezentacija u zemlji175,8112.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAGorivo229,8912.07.2011.
LagunaOstale usluge130,4012.07.2011.
DEPONIJA DOOOstale usluge25,6812.07.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GORERashodi za postanske usluge15,0012.07.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GORERashodi za postanske usluge118,5012.07.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GORERashodi za postanske usluge118,5012.07.2011.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu748,0012.07.2011.
KINGS I CO DOOOstale usluge204,6012.07.2011.
GRAFO BALE PODGORICAOstale usluge187,2012.07.2011.