Uprava za gazdovanje šumama i lovištima

PRIREZ NA POREZ BEUgovori o djelu-obaveze46,3501.07.2025.
PRIREZ NA POREZ ANUgovori o djelu-obaveze22,3501.07.2025.
PRIREZ NA POREZ MOUgovori o djelu-obaveze88,8601.07.2025.
PRIREZ NA POREZ BIUgovori o djelu-obaveze7,4501.07.2025.
PRIREZ NA POREZ PLUgovori o djelu-obaveze14,9001.07.2025.
PRIREZ NA POREZ NIUgovori o djelu-obaveze16,5501.07.2025.
PRIREZ NA POREZ PLUgovori o djelu-obaveze134,0701.07.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Ugovori o djelu-neto450,0001.07.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AUgovori o djelu-neto1.250,0001.07.2025.
LOVCEN BANKA AD (MFUgovori o djelu-neto1.650,0001.07.2025.
HIPOTEKARNA BANKAUgovori o djelu-neto1.750,0001.07.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto2.800,0001.07.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAUgovori o djelu-neto8.300,0001.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJUgovori o djelu-neto7.240,0001.07.2025.
GOJKOVIC DOOTekuće održavanje javne infrastrukture4.235,0001.07.2025.
PRIREZ NA POREZ MOOstale naknade-obaveze8,6101.07.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze66,2301.07.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade-neto541,5001.07.2025.
PRIREZ NA POREZ PLOstale naknade-obaveze0,1701.07.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstale naknade-obaveze1,2001.07.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AOstale naknade-neto108,0001.07.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju58,5301.07.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju162,8501.07.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju0,6101.07.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju2,9401.07.2025.
SIK LIM BIJELO POLJERashodi za elektricnu energiju0,1701.07.2025.
SIK LIM BIJELO POLJERashodi za elektricnu energiju39,8701.07.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju98,8901.07.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju51,3001.07.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju53,7101.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJJednokratne socijalne pomoci500,0001.07.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAJednokratne socijalne pomoci500,0001.07.2025.
ADDIKO BANK (HYPO AJednokratne socijalne pomoci500,0001.07.2025.
ODRZAVANJE I IZGRADKomunalne naknade40,1001.07.2025.
STAMBENO KOMUNALNOKomunalne naknade39,6901.07.2025.
DOO KOMUNALNE DJELAKomunalne naknade15,5201.07.2025.
KOMUNALNO DOO NIKSICKomunalne naknade32,0001.07.2025.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad60,0030.06.2025.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad30,0030.06.2025.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad50,0030.06.2025.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad50,0030.06.2025.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad43,7330.06.2025.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad50,0030.06.2025.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad60,0030.06.2025.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad120,0030.06.2025.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad30,0030.06.2025.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu sudskih postupaka168,0030.06.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad337,1130.06.2025.
PILA OD PLJEVLJAZarada za redovan rad29,6330.06.2025.
JAVNI IZVRSITELJ BAZarada za redovan rad35,0030.06.2025.