Uprava za gazdovanje šumama i lovištima

DOO KOMUNALNE DJELAKomunalne naknade15,5230.07.2025.
KOMUNALNO JAVNO PREKomunalne naknade76,8130.07.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju1,4924.07.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju0,5824.07.2025.
ELEKTRODISTRIBUCIJARashodi za elektricnu energiju2.397,9324.07.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAJednokratne socijalne pomoci300,0024.07.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Jednokratne socijalne pomoci300,0024.07.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAJednokratne socijalne pomoci300,0024.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJJednokratne socijalne pomoci400,0024.07.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKAJednokratne socijalne pomoci500,0024.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJJednokratne socijalne pomoci500,0024.07.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Jednokratne socijalne pomoci300,0024.07.2025.
PRIREZ NA POREZ PLOtpremnine0,5924.07.2025.
JEDINSTVENI RACUN POtpremnine4,5024.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOtpremnine1.530,0024.07.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal104,0623.07.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva12.317,2823.07.2025.
GRAWE NEZIVOTNO OSIOsiguranje zaposlenih1.100,0023.07.2025.
TAXUS FOREST PROJECTOstalo14.435,7523.07.2025.
TAXUS FOREST PROJECTOstalo22.099,0523.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji18,0023.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji25,0023.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji18,0023.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji18,0023.07.2025.
ERSTE (OPORTUNITI)Sluzbena putovanja u zemlji18,0023.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji18,0023.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji36,0023.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji72,0023.07.2025.
ADDIKO BANK (HYPO ASluzbena putovanja u zemlji88,4023.07.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSluzbena putovanja u zemlji503,5023.07.2025.
PRVA (NIKSICKA) BANKASluzbena putovanja u zemlji252,0023.07.2025.
NEXT AUTO DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila192,4723.07.2025.
AUTO SERVIS KNEZEVIRezervni dijelovi1.355,0023.07.2025.
AUTO SERVIS KNEZEVITekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila186,0023.07.2025.
AUTO SERVIS KNEZEVITekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila69,0023.07.2025.
DOO TELEMONT MONTENTekuće održavanje opreme90,0023.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni407,3123.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni112,4723.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni128,9123.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni17,8523.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni33,3923.07.2025.
POSTA CRNE GORE DOOKancelarijski materijal5,0823.07.2025.
ONE CRNA GORA DOORashodi za korišćenje interneta189,9023.07.2025.
VODOVOD I KANALIZACKomunalne naknade135,2223.07.2025.
MM SISTEM DOOOstale usluge54,5023.07.2025.
PER SEMPRE DOOOstale usluge77,8023.07.2025.
NVO PV INFORMERMedijske usluge i promotivne aktivnosti16,7223.07.2025.
NVO PV INFORMERMedijske usluge i promotivne aktivnosti269,2423.07.2025.
NVO PV INFORMERMedijske usluge i promotivne aktivnosti214,0423.07.2025.
NVO PV INFORMERMedijske usluge i promotivne aktivnosti100,0023.07.2025.