Centar za stručno obrazovanje

NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge88,1129.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge132,1629.04.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge220,2829.04.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAKonsultantske usluge88,1129.04.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAKonsultantske usluge5,1329.04.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaKonsultantske usluge34,1129.04.2026.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Konsultantske usluge96,9229.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKonsultantske usluge96,9229.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAKonsultantske usluge96,9229.04.2026.
TELEMONT DOOTekuće održavanje opreme67,9229.04.2026.
DOO ZEDUXOstale usluge1.073,8029.04.2026.
SS SERGIJE STANICOstale usluge24,7029.04.2026.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge24,1529.04.2026.
KASTEX DOOOstali materijal12,5529.04.2026.
KASTEX DOOOstali materijal68,0629.04.2026.
KASTEX DOOOstali materijal123,4229.04.2026.
AP PRINT DOOOstali materijal60,5029.04.2026.
AP PRINT DOOOstali materijal84,7029.04.2026.
ZAPAD BANKA ADBankarske usluge/provizije2,8729.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije7,7329.04.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKABankarske usluge/provizije10,7129.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKABankarske usluge/provizije12,7429.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije93,5029.04.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez192,5629.04.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinosi za prof rehabilitaciju invalida232,2829.04.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada63,2629.04.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti158,1629.04.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti158,1629.04.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.162,9629.04.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade1.283,6929.04.2026.
PLANIKA-MONTENEGRO D O OZarada za redovan rad6,7129.04.2026.
SIMANT DOOZarada za redovan rad14,9629.04.2026.
MP MARKETING DOOZarada za redovan rad26,0029.04.2026.
VIA PARADISO (JEKNIC) DOOZarada za redovan rad26,9929.04.2026.
PS FASHION DOOZarada za redovan rad27,6029.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad37,0029.04.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad37,5029.04.2026.
JU CENTAR ZA STRUCNO OBRAZOVANJEZarada za redovan rad44,1229.04.2026.
SIND.ORG.SLOBODNI SINDIKAT CSOZarada za redovan rad63,7529.04.2026.
SOLIDARNO STAMB.ZADRUGA PROSVETZarada za redovan rad77,0929.04.2026.
SISEVIC COMPANY PODGORICAZarada za redovan rad120,6029.04.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad270,0329.04.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad404,3729.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad474,3329.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad557,9629.04.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad574,2029.04.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad872,0229.04.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad2.141,5629.04.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.547,9829.04.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad18.699,9429.04.2026.