Centar za stručno obrazovanje

PS FASHION DOOZarada za redovan rad27,6029.05.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad37,0029.05.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad37,5029.05.2026.
JU CENTAR ZA STRUCNO OBRAZOVANJEZarada za redovan rad43,2229.05.2026.
KIT DOOZarada za redovan rad44,7529.05.2026.
SIND.ORG.SLOBODNI SINDIKAT CSOZarada za redovan rad62,6329.05.2026.
SOLIDARNO STAMB.ZADRUGA PROSVETZarada za redovan rad76,5029.05.2026.
SISEVIC COMPANY PODGORICAZarada za redovan rad120,6029.05.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad270,0329.05.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad404,3729.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad474,3329.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad557,9629.05.2026.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad651,9829.05.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad883,1229.05.2026.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad2.043,4929.05.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.493,3129.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad18.320,6029.05.2026.
HOTELS GROUP MONTENEGRO STARSOstale usluge790,4628.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASluzbena putovanja u zemlji18,0028.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASluzbena putovanja u zemlji18,0028.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASluzbena putovanja u zemlji20,5028.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASluzbena putovanja u zemlji18,0028.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASluzbena putovanja u zemlji18,0028.05.2026.
VD COMMERCE DOOOstali materijal78,6528.05.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za dopunski rad -obaveze121,5228.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za dopunski rad -obaveze1.350,1628.05.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za dopunski rad -neto700,0028.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto500,2428.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto1.450,0028.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto600,0028.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto300,0028.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto500,2428.05.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za dopunski rad -obaveze116,1928.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za dopunski rad -obaveze1.290,9428.05.2026.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za dopunski rad -neto1.461,1328.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto1.205,8728.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za dopunski rad -neto1.205,8728.05.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAKontribucije za članstvo u medjunarodnim organ250,0027.05.2026.
MONT MASTER GROUP DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila361,7927.05.2026.
MONT MASTER GROUP DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila711,4827.05.2026.
LOVCEN AUTO DOOOstale usluge241,3727.05.2026.
LOVCEN AUTO DOOOstale usluge288,9427.05.2026.
PARKING SERVIS PODGORICAOstale usluge750,0027.05.2026.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge17,6527.05.2026.
VD COMMERCE DOOOstali materijal167,2827.05.2026.
KUCA MODE I LJEPOTE-ZORANOstali materijal1.200,0027.05.2026.
KASTEX DOOKancelarijski materijal17,5527.05.2026.
NESPA COMPUTERS D.O.O.Ostali materijal574,4226.05.2026.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za dopunski rad -obaveze28,9420.05.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za dopunski rad -obaveze325,4520.05.2026.