Direkcija za zaštitu tajnih podatka

JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada64,2709.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti160,6909.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti160,6909.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.213,4909.10.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade1.999,4109.10.2025.
PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez255,9629.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstali doprinosi216,8029.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada60,0829.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti150,2129.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti150,2129.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.004,0529.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade1.706,3829.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale naknade324,9029.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale naknade324,9029.08.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad3.185,9029.08.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad3.886,6829.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad17.457,2729.08.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva70,9320.08.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva60,8620.08.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal68,9720.08.2025.
EFEL MOTORSD.O.O.Tekuće održavanje opreme164,0420.08.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni289,0020.08.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni36,1820.08.2025.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge11,6020.08.2025.
UPRAVA ZA KATASTARReprezentacija u zemlji61,5520.08.2025.
MARCO POLO TRAVEL APrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu102,5920.08.2025.
MARCO POLO TRAVEL APrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu751,8120.08.2025.
PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez254,8420.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstali doprinosi216,8020.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada59,9220.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti149,8220.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti149,8220.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.996,1720.08.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade1.698,9120.08.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad3.828,4801.08.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad3.185,9001.08.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad17.452,4401.08.2025.
IT SECURITY DOOOdržavanje softvera859,1816.07.2025.
IT SECURITY DOOOdržavanje softvera20.739,3216.07.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva159,4211.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni36,3511.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni143,7111.07.2025.
CRNOGORSKI TELEKOMRashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni137,2011.07.2025.
UPRAVA ZA KATASTARReprezentacija u zemlji178,1311.07.2025.
UPRAVA ZA KATASTARReprezentacija u zemlji93,6211.07.2025.
PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez257,9911.07.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstali doprinosi216,8011.07.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada60,4211.07.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti151,0711.07.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti151,0711.07.2025.