Direkcija za zaštitu tajnih podatka

Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.805,2930.01.2026.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade1.574,9230.01.2026.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad3.816,6830.01.2026.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad2.121,2530.01.2026.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad16.944,6630.01.2026.
KASTEX DOOKancelarijski materijal25,5530.12.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal458,4530.12.2025.
KASTEX DOOKancelarijski materijal220,9530.12.2025.
STRATUS DOOKancelarijski materijal1.495,6430.12.2025.
MOBES MONTE DOOUsluge usavrsavanja zaposlenih1.000,0030.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale naknade324,9030.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstale naknade324,9030.12.2025.
4 SEC DOOOdržavanje softvera2.613,6029.12.2025.
EKO-SOLAR DOOOstalo5.426,8526.12.2025.
UPRAVA ZA KATASTARReprezentacija u zemlji71,0526.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo168,0026.12.2025.
HIPOTEKARNA BANKAOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran2,9226.12.2025.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo324,8026.12.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran3,2426.12.2025.
NLB MONTENEGRO BANKASmjestaj na sluzbenom putovanju u inostranstvu694,9226.12.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo324,8026.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran3,8926.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo324,8026.12.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran32,4826.12.2025.
NLB MONTENEGRO BANKASmjestaj na sluzbenom putovanju u inostranstvu289,0426.12.2025.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo324,8026.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbena putovanja u zemlji30,6026.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran10,0026.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu20,0026.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo168,0026.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo168,0026.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran4,1026.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJSmjestaj na sluzbenom putovanju u inostranstvu357,2426.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo108,5026.12.2025.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad2.992,5626.12.2025.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad4.154,3026.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJZarada za redovan rad18.678,4026.12.2025.
PRIREZ NA POREZ POOpstinski prirez309,5324.12.2025.
JEDINSTVENI RACUN POstali doprinosi216,8024.12.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos Fondu rada63,7724.12.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti159,4324.12.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti159,4324.12.2025.
JEDINSTVENI RACUN PDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.188,7024.12.2025.
JEDINSTVENI RACUN PPorez na zarade2.063,5324.12.2025.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva150,2223.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstalo179.716,6622.12.2025.
GRAWE NEZIVOTNO OSIOsiguranje zaposlenih60,0016.12.2025.
SAVA MONTENEGRO OSIOsiguranje vozila563,9916.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJOstali troskovi za sluzbena putovanja u inostran8,3816.12.2025.
CRNOGORSKA KOMERCIJDnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo274,4016.12.2025.