Ministarstvo unutrašnjih poslova

Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja845,6715.03.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.757,0915.03.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.514,0615.03.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja630,3815.03.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja652,0915.03.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja894,1015.03.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.165,6915.03.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.336,0115.03.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja888,2915.03.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.231,3815.03.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja582,9415.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez142,4014.03.2019.
UPRAVA CARINA CGRezervni dijelovi762,6214.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu16,5914.03.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu110,6014.03.2019.
ZIRAAT BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu1.645,0014.03.2019.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOstale naknade14,5014.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez60,8214.03.2019.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez57,8514.03.2019.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOpstinski prirez81,7914.03.2019.
PRIREZ NA POREZ BERANEOpstinski prirez86,2414.03.2019.
PRIREZ NA POREZ BAROpstinski prirez96,7914.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez1.660,3314.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za prevoz5,3814.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za stanovanje i odvojen zivot1,0814.03.2019.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIOpstinski prirez61,1614.03.2019.
PRIREZ NA POREZ ZABLJAKOpstinski prirez16,9414.03.2019.
PRIREZ NA POREZ TIVATOpstinski prirez45,2014.03.2019.
PRIREZ NA POREZ SAVNIKOpstinski prirez5,7314.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PLUZINEOpstinski prirez7,8914.03.2019.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez164,1114.03.2019.
PRIREZ NA POREZ MOJKOVACOpstinski prirez31,6714.03.2019.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez47,3314.03.2019.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIOpstinski prirez59,6714.03.2019.
PRIREZ NA POREZ DANILOVGRADOpstinski prirez23,2814.03.2019.
PRIREZ NA POREZ BUDVAOpstinski prirez62,9314.03.2019.
PRIREZ NA POREZ BAROpstinski prirez104,8314.03.2019.
PRIREZ NA POREZ ANDRIJEVICAOpstinski prirez32,1714.03.2019.
PRIREZ NA POREZ CETINJEOpstinski prirez76,9014.03.2019.
PRIREZ NA POREZ ULCINJOpstinski prirez68,2914.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez118,7314.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez721,5614.03.2019.
PRIREZ NA POREZ BERANEOpstinski prirez136,9214.03.2019.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOpstinski prirez132,7714.03.2019.
PRIREZ NA POREZ ROZAJEOpstinski prirez95,1714.03.2019.
PRIREZ NA POREZ KOLASINOpstinski prirez41,7914.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PLAVOpstinski prirez61,0914.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez87,3214.03.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez397,6614.03.2019.
PRIREZ NA POREZ GUSINJEOpstinski prirez7,0414.03.2019.