Ministarstvo unutrašnjih poslova

UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad25,0008.04.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.783,2605.04.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.073,9905.04.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja3.502,3305.04.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja403,2605.04.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.739,5605.04.2019.
BAJIC-GBB PODGORICAMaterijal za javni red i bezbjednost27.211,2904.04.2019.
ALATEL PODGORICATekuće održavanje opreme12.411,7004.04.2019.
LJETOPIS DOOKancelarijski materijal3.767,3404.04.2019.
LJETOPIS DOOKancelarijski materijal57.524,0004.04.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja257,1204.04.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja403,2604.04.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja37.813,3704.04.2019.
ZETATRANS AKCIONARSKO DRUSTVOOstale usluge207,2003.04.2019.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Jednokratne socijalne pomoci810,0003.04.2019.
ATLASMONT BANKA PODGORICAJednokratne socijalne pomoci346,6603.04.2019.
ATLASMONT BANKA PODGORICAJednokratne socijalne pomoci463,3403.04.2019.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAJednokratne socijalne pomoci810,0003.04.2019.
JUMEDIA MONT DOOOstale usluge231,6503.04.2019.
DNEVNE NOVINE DOOOstale usluge38,1503.04.2019.
DNEVNE NOVINE DOOOstale usluge18,3503.04.2019.
DNEVNE NOVINE DOOOstale usluge125,0003.04.2019.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge512,2603.04.2019.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge1.749,9903.04.2019.
POSTA CRNE GORE DOOZakup objekata2.539,0203.04.2019.
SALAS 23Reprezentacija u zemlji84,7603.04.2019.
PRIJESTONICA CETINJEZakup objekata1.840,0003.04.2019.
DAILY PRESS DOOOstale usluge242,0003.04.2019.
UNIKOMS DOOOstale usluge539,0503.04.2019.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja65,0003.04.2019.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Jednokratne socijalne pomoci990,0003.04.2019.
IDAS DOOOstale usluge242,0003.04.2019.
ZETATRANS AKCIONARSKO DRUSTVOOstale usluge347,1503.04.2019.
RASTER OFFICE PODGORICAUsluge usavrsavanja zaposlenih2.821,6603.04.2019.
RASTER OFFICE PODGORICAUsluge usavrsavanja zaposlenih2.033,3403.04.2019.
MAZES DOOReprezentacija u zemlji78,5203.04.2019.
EKOMEDICA DOOOstale usluge36,3003.04.2019.
STUDENTSKA ZADRUGA PODGORICAOstale usluge505,8003.04.2019.
SBS NETWORK MONTENEGROOstale usluge802,5703.04.2019.
VELMA D.O.O.Ostale usluge41,6603.04.2019.
VELMA D.O.O.Ostale usluge2.058,3403.04.2019.
SALAS 23Reprezentacija u zemlji4,8203.04.2019.
BUDZET OPSTINE TIVATZakup objekata2.168,3203.04.2019.
LOVCEN OSIGURANJEZakup objekata300,0003.04.2019.
PRIJESTONICA CETINJEZakup objekata1.840,0003.04.2019.
LOVCEN OSIGURANJEZakup objekata300,0003.04.2019.
PRIJESTONICA CETINJEZakup objekata160,6803.04.2019.
PRIJESTONICA CETINJEZakup objekata1.679,3203.04.2019.
POSTA CRNE GORE DOOZakup objekata2.539,0203.04.2019.
NOVA POBJEDA DOOOstale usluge217,8003.04.2019.