Ministarstvo unutrašnjih poslova

AP PRINT DOOOstali rashodi za materijal131,8911.07.2019.
AP PRINT DOOOstali rashodi za materijal2.299,0011.07.2019.
ZETATRANS AKCIONARSKO DRUSTVOOstale usluge100,7511.07.2019.
SAVA CAR DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila314,0011.07.2019.
UDRUZENJE PENZ.SLUZBENIKA MUPA,ANB,Transferi institucijama kulture i sporta1.500,0011.07.2019.
GREENELL DOORezervni dijelovi613,3511.07.2019.
TENEGRO GROUP DOOSredstva higijene1.729,9411.07.2019.
M PROMO DOORadna odjeca2.887,0611.07.2019.
FIL CO DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila12,0011.07.2019.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Jednokratne socijalne pomoci1.350,0011.07.2019.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAJednokratne socijalne pomoci810,0011.07.2019.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAJednokratne socijalne pomoci990,0011.07.2019.
GLOBAL SOFT MONTENEGROMedijske usluge i promotivne aktivnosti181,5011.07.2019.
ALIANCE DOO PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila168,5611.07.2019.
NOVA POBJEDA DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti48,4011.07.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.645,2411.07.2019.
SCEPANOVIC D.O.O.Telekomunikaciona oprema845,7911.07.2019.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu700,0011.07.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Jednokratne socijalne pomoci656,6511.07.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Jednokratne socijalne pomoci693,3511.07.2019.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila101,0011.07.2019.
LOVCEN OSIGURANJEZakup objekata300,0011.07.2019.
POSTA CRNE GORE DOOZakup objekata2.539,0211.07.2019.
VELETEX ADMaterijal za proizvodnju i usluge3.363,1511.07.2019.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila51,0011.07.2019.
VOLI TRADE DOOMaterijal za proizvodnju i usluge236,1711.07.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Jednokratne socijalne pomoci433,3111.07.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Jednokratne socijalne pomoci376,6911.07.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Jednokratne socijalne pomoci566,6511.07.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Jednokratne socijalne pomoci23,3311.07.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Jednokratne socijalne pomoci400,0211.07.2019.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu343,6011.07.2019.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu406,4011.07.2019.
MONTENOMAKS SPEDICIJA D.O.O.Ostale usluge4.041,4011.07.2019.
EKOMEDICA DOOOstale usluge36,3011.07.2019.
OTA DOOOstale usluge562,6511.07.2019.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja35,0011.07.2019.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu1.100,0011.07.2019.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu730,0011.07.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu240,0311.07.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu36,0011.07.2019.
DOM ZDRAVLJA D.MARENICOstale usluge270,0011.07.2019.
ART-GRAFIKA D.O.O.ZA GRAFICKUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja9,6111.07.2019.
ART-GRAFIKA D.O.O.ZA GRAFICKUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja660,7311.07.2019.
UZOR PODGORICAOstale usluge3,9111.07.2019.
UZOR PODGORICAOstale usluge753,0411.07.2019.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu205,8011.07.2019.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu41,1611.07.2019.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu45,0011.07.2019.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u inostranstvu8,0411.07.2019.