Ministarstvo unutrašnjih poslova

Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja4.331,2401.08.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja658,7201.08.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.415,6901.08.2019.
JAVNI IZVRSITELJ VUJOTIC VLADIMIRZarada za redovan rad22,7901.08.2019.
JAVNI IZVRSITELJ VUKCEVIC NOVAKZarada za redovan rad10,0701.08.2019.
JAVNI IZVRSITELJ VUKOVIC DAVORZarada za redovan rad10,3301.08.2019.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad167,5801.08.2019.
LJEKARSKA KOMORA CRNE GORE PODGZarada za redovan rad8,0001.08.2019.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad532,0401.08.2019.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad5,0001.08.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale naknade200,0001.08.2019.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad30,1001.08.2019.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad30,0001.08.2019.
MFI KLIKLOAN PODGORICAZarada za redovan rad93,0001.08.2019.
MFI MONTENEGRO INVESTMENT CREDITZarada za redovan rad234,4001.08.2019.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad25,0001.08.2019.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad151,6701.08.2019.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad494,2001.08.2019.
ADRIATIC (NOVA) BANKA ADZarada za redovan rad139,3501.08.2019.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad149,6401.08.2019.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad290,0601.08.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad67,8901.08.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad10.144,2801.08.2019.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTITUCIJAZarada za redovan rad130,1101.08.2019.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad813,7101.08.2019.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad265,0201.08.2019.
DEMOKRATSKA PARTIJA SOCIJALISTA CGZarada za redovan rad146,5301.08.2019.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad2.345,8501.08.2019.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad633,8701.08.2019.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.577,4601.08.2019.
INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATIONZarada za redovan rad66,0001.08.2019.
JAVNI IZVRSITELJ MILACIC SINISAZarada za redovan rad50,1201.08.2019.
JAVNI IZVRSITELJ PAVLICIC SNEZANAZarada za redovan rad19,4901.08.2019.
JAVNI IZVRS.TOMKOVIC ALEKSANDRAZarada za redovan rad21,2901.08.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.369,3101.08.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja52,1301.08.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.538,1301.08.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.147,0001.08.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja362,5601.08.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja4.988,3001.08.2019.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad12,0001.08.2019.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad657,9001.08.2019.
DEMOKRATSKA PARTIJA SOCIJALISTA CGZarada za redovan rad37,6001.08.2019.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad2.495,2701.08.2019.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad200,0001.08.2019.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad45,7701.08.2019.
MFI KLIKLOAN PODGORICAZarada za redovan rad66,3101.08.2019.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad50,0001.08.2019.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad261,6801.08.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad118,9101.08.2019.