Ministarstvo unutrašnjih poslova

HIPOTEKARNA BANKAJednokratne socijalne pomoci101,0726.11.2019.
VELMA D.O.O.Ostale usluge94.704,8026.11.2019.
VELMA D.O.O.Ostale usluge74.336,0026.11.2019.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu3.000,0026.11.2019.
VELMA D.O.O.Ostale usluge52.458,4025.11.2019.
VELMA D.O.O.Ostale usluge31.736,8025.11.2019.
HIGIJENA PROSTORA DOOOstale usluge7.376,1625.11.2019.
VELMA D.O.O.Ostale usluge57.868,0025.11.2019.
STEFANI 91 DOOOstale usluge1.029,7425.11.2019.
CONGRES TRAVEL PODGORICAOstale usluge1.143,4525.11.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Sluzbena putovanja u zemlji139,0025.11.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Sluzbena putovanja u zemlji150,0025.11.2019.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASluzbena putovanja u zemlji100,0025.11.2019.
NLB MONTENEGRO BANKASluzbena putovanja u zemlji100,0025.11.2019.
NLB MONTENEGRO BANKASluzbena putovanja u zemlji100,0025.11.2019.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Sluzbena putovanja u zemlji100,0025.11.2019.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKASluzbena putovanja u zemlji100,0025.11.2019.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKASluzbena putovanja u zemlji100,0025.11.2019.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKASluzbena putovanja u zemlji100,0025.11.2019.
LOVCEN BANKA AD PODGORICASluzbena putovanja u zemlji100,0025.11.2019.
TELEMACH DOOOstale usluge1.735,0025.11.2019.
VUJOVIC VR DOOOstale usluge1.059,3025.11.2019.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Telekomunikaciona oprema1.080,4025.11.2019.
JUGOPETROL ADRashodi za tečna goriva2.491,9825.11.2019.
CONGRES TRAVEL PODGORICAOstale usluge653,4025.11.2019.
IDAS DOOOstale usluge544,5025.11.2019.
POLICIJSKA AKADEMIJAOstale usluge450,6025.11.2019.
POLICIJSKA AKADEMIJAOstale usluge3.069,2625.11.2019.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Sluzbena putovanja u zemlji100,0025.11.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja606,3025.11.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.223,6025.11.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja7.021,4225.11.2019.
VITAPUR DOOSitan inventar792,0022.11.2019.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi555,6522.11.2019.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja596,7522.11.2019.
TAGOR D.O.O.Sitan inventar226,8822.11.2019.
FAXIMILE PODGORICASitan inventar20,0022.11.2019.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi19,9722.11.2019.
AP PRINT DOOKancelarijski materijal29,0422.11.2019.
KUCA HEMIJE D.O.O.Sredstva higijene761,0222.11.2019.
AKADEMIK DZUDO KLUBTransferi institucijama kulture i sporta2.186,6422.11.2019.
AKADEMIK DZUDO KLUBTransferi institucijama kulture i sporta1.033,3622.11.2019.
RIDMONT DOOKompjuterska oprema3.965,7022.11.2019.
AP PRINT DOOOstali rashodi za materijal2.299,0122.11.2019.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi28,4422.11.2019.
PRINC PETEX D.O.O.Sitan inventar108,9022.11.2019.
TEHNO MAX (VS-COMMERCE)Sitan inventar226,3022.11.2019.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi30,9822.11.2019.
AP PRINT DOOOstali rashodi za materijal72,6022.11.2019.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi72,6022.11.2019.