Ministarstvo unutrašnjih poslova

GLOBAL SOFT MONTENEGROUsluge revizije145,2026.12.2019.
HABITAT DOO PODGORICAOstale usluge70,0026.12.2019.
BBA-AGREGATI D.O.O.Ostale usluge907,5026.12.2019.
DOO AQUA MASTER LEO DOOOstale usluge786,5026.12.2019.
IDAS DOOOstale usluge121,0026.12.2019.
VELETEX ADMaterijal za proizvodnju i usluge1.745,2926.12.2019.
GRADJEVINSKI FAKULTETOstale usluge14.800,0026.12.2019.
ONE CRNA GORA DOOOstale usluge908,7026.12.2019.
BAROOM BAROOM DOOOstali rashodi za materijal181,5026.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade63,0026.12.2019.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez9,4526.12.2019.
SPONA DOORezervni dijelovi7.897,6726.12.2019.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila51,0026.12.2019.
SPONA DOORezervni dijelovi42,3526.12.2019.
FOUR 7 DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila268,0026.12.2019.
GORANOVIC MESNA INDUSTRIJAMaterijal za proizvodnju i usluge253,5226.12.2019.
MAPA CRNE GOREOstali rashodi za materijal199,6526.12.2019.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad20,0025.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade16,1225.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje26,8725.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje15,2225.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti0,9025.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje9,8525.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje4,1225.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti0,9025.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada0,3625.12.2019.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTITUCIJAZarada za redovan rad119,5625.12.2019.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTITUCIJAZarada za redovan rad85,1825.12.2019.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.491,7725.12.2019.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad20,0025.12.2019.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad25,0025.12.2019.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad25,0025.12.2019.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad25,0025.12.2019.
BUDZET OPSTINE TIVATZarada za redovan rad20,4025.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade19.243,7625.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje31.133,4225.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje17.557,9125.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti1.034,6325.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje11.417,5425.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje4.793,4225.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti1.034,6325.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada414,0325.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstali doprinosi446,4925.12.2019.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstali doprinosi2.144,8025.12.2019.
TEKNOXGROUPTekuće održavanje opreme1.499,6725.12.2019.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad16,6725.12.2019.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot100,0025.12.2019.
DALE COMPANY NIKSICOstali rashodi za materijal1.706,1025.12.2019.
BUDZET OPSTINE TIVATZarada za redovan rad0,2025.12.2019.
BUDZET OPSTINE TIVATZarada za redovan rad20,1925.12.2019.