Ministarstvo unutrašnjih poslova

Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti29,1731.03.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada11,6831.03.2020.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad25,0031.03.2020.
INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATIONZarada za redovan rad38,0831.03.2020.
PRIREZ NA POREZ ULCINJOpstinski prirez86,3231.03.2020.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad2.271,0431.03.2020.
GLAVNI GRAD PODGORICAZarada za redovan rad25,0031.03.2020.
PRIREZ NA POREZ TIVATOpstinski prirez42,2631.03.2020.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOpstinski prirez165,7631.03.2020.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad20,0031.03.2020.
PRIREZ NA POREZ DANILOVGRADOpstinski prirez35,4531.03.2020.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad10,0031.03.2020.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad15,0031.03.2020.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez47,2831.03.2020.
PRIREZ NA POREZ PLUZINEOpstinski prirez7,9531.03.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.369,2131.03.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad19.865,4531.03.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.506,8931.03.2020.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad6.185,0231.03.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad3.823,2631.03.2020.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad258,4131.03.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad22.969,4031.03.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad12.647,9131.03.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad30.823,6931.03.2020.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad17.178,4331.03.2020.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.986,9531.03.2020.
SINDIKAT MUP-AZarada za redovan rad8.251,5631.03.2020.
BUDZET OPSTINE TIVATZarada za redovan rad20,4031.03.2020.
GLAVNI GRAD PODGORICAZarada za redovan rad16,6631.03.2020.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTITUCIJAZarada za redovan rad204,7431.03.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad227,7831.03.2020.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad10,0031.03.2020.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad25,0031.03.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad3.430,8831.03.2020.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad602,3531.03.2020.
MFI KLIKLOAN PODGORICAZarada za redovan rad66,3131.03.2020.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad102,9831.03.2020.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad12,0031.03.2020.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad75,0031.03.2020.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad150,2731.03.2020.
JAVNI IZVRSITELJ SEKULIC IVANZarada za redovan rad30,3531.03.2020.
JAVNI IZVRSITELJ NIKCEVIC BILJANAZarada za redovan rad10,2831.03.2020.
ADVOKAT MIROVIC MITARZarada za redovan rad28,2331.03.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad341,8731.03.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad130,9331.03.2020.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad200,0031.03.2020.
DEMOKRATSKA PARTIJA SOCIJALISTA CGZarada za redovan rad38,5631.03.2020.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad314,7031.03.2020.
PRIREZ NA POREZ BUDVAOpstinski prirez91,4931.03.2020.
PRIREZ NA POREZ CETINJEOpstinski prirez75,7731.03.2020.