Ministarstvo unutrašnjih poslova

Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu169,4415.06.2020.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu402,8515.06.2020.
MORSKI TALAS DOOReprezentacija u zemlji41,6715.06.2020.
MORSKI TALAS DOOReprezentacija u zemlji41,6715.06.2020.
MORSKI TALAS DOOReprezentacija u zemlji41,6715.06.2020.
MORSKI TALAS DOOReprezentacija u zemlji63,3515.06.2020.
MORSKI TALAS DOOReprezentacija u zemlji41,6715.06.2020.
MORSKI TALAS DOOReprezentacija u zemlji24,9915.06.2020.
KAFER DOOTekuće održavanje opreme3.200,4515.06.2020.
BEL D.O.O.Ostale usluge93,0015.06.2020.
MONTENOMAKS SPEDICIJA D.O.O.Ostale usluge2.386,3615.06.2020.
MONTENOMAKS SPEDICIJA D.O.O.Ostale usluge3.784,6415.06.2020.
MORSKI TALAS DOOReprezentacija u zemlji18,3415.06.2020.
MORSKI TALAS DOOReprezentacija u zemlji25,0015.06.2020.
MORSKI TALAS DOOReprezentacija u zemlji25,0015.06.2020.
MORSKI TALAS DOOReprezentacija u zemlji125,0015.06.2020.
PDG PROFESIONAL DEVELOPED GROUPOstalo18.755,0015.06.2020.
REFENA PODGORICAOstalo13.043,8015.06.2020.
REFENA PODGORICAAdministrativne zgrade24.281,0715.06.2020.
GRAND DESIGN DOOAdministrativne zgrade366.037,2012.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja608,7812.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.674,2112.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja471,7612.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.115,0212.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja637,6012.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.873,2212.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.144,0912.06.2020.
STARI MOST RIJEKA CRNOJEVICAOstale usluge1.181,5012.06.2020.
UTIP CRNA GORAOstale usluge643,3012.06.2020.
FAKUL. ZA DRZAVNE I EVROPS. STUDIJEUsluge usavrsavanja zaposlenih2.950,0011.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.595,5811.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja5.318,9911.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja610,6111.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.919,4510.06.2020.
MUP CRNE GORETekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila20,0010.06.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije972,9910.06.2020.
CABRIO D.O.ORezervni dijelovi540,5310.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.833,2310.06.2020.
MUP CRNE GORETekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila10,0010.06.2020.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzrada softvera324.331,5010.06.2020.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Sluzbena putovanja u inostranstvu584,0610.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja631,5709.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja418,5009.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja597,8308.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja593,4508.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja19.162,6708.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja100,7808.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja597,8508.06.2020.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja13.570,3308.06.2020.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad671,3608.06.2020.