Ministarstvo unutrašnjih poslova

NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad28.917,0129.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot70,0029.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za prevoz204,0029.10.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad94.533,2329.10.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad496,0829.10.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Naknada za stanovanje i odvojen zivot110,0029.10.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Naknada za prevoz684,0029.10.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad74.590,5429.10.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad294,1529.10.2021.
HIPOTEKARNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot20,0029.10.2021.
HIPOTEKARNA BANKANaknada za prevoz120,0029.10.2021.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad12.805,7829.10.2021.
KOMERCIJALNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot20,0029.10.2021.
KOMERCIJALNA BANKANaknada za prevoz28,0029.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad396.944,2529.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad3.067,5529.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot190,0029.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za prevoz1.004,2029.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade739,1629.10.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad111.276,9629.10.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad679,6729.10.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot140,0029.10.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za prevoz531,6029.10.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad424.622,3429.10.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad694,7229.10.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Naknada za stanovanje i odvojen zivot230,0029.10.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Naknada za prevoz894,7629.10.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale naknade262,0029.10.2021.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad49.064,5429.10.2021.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad40.975,0029.10.2021.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad166.869,7829.10.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije2.480,9529.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije145,9629.10.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Bankarske usluge/provizije287,4729.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije2.009,7329.10.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije225,2629.10.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Bankarske usluge/provizije2.133,5229.10.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Bankarske usluge/provizije105,3629.10.2021.
EFEL MOTORSD.O.O.Tekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila4.011,2129.10.2021.
HEX dooTelekomunikaciona oprema1.570,5829.10.2021.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi - sindikat8.254,7429.10.2021.
SAVEZ SINDIKATANaknada za prevoz15,4629.10.2021.
SAVEZ SINDIKATAOstale naknade5,2029.10.2021.
HIPOTEKARNA BANKABankarske usluge/provizije225,0729.10.2021.
HIPOTEKARNA BANKABankarske usluge/provizije82,6329.10.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Bankarske usluge/provizije26,5829.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije9,1629.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije10,3329.10.2021.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije0,4229.10.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije577,0929.10.2021.