Ministarstvo unutrašnjih poslova

HIPOTEKARNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot10,0030.11.2021.
HIPOTEKARNA BANKANaknada za prevoz51,2730.11.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad397.307,3030.11.2021.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot200,0030.11.2021.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za prevoz1.004,0030.11.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad109.904,4830.11.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.328,8830.11.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot130,0030.11.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za prevoz380,0330.11.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad395.503,8230.11.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Naknada za stanovanje i odvojen zivot230,0030.11.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Naknada za prevoz854,5030.11.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale naknade262,0030.11.2021.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad275.178,9430.11.2021.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.933,2830.11.2021.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot290,0030.11.2021.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKANaknada za prevoz1.290,9630.11.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad21.238,9530.11.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Naknada za stanovanje i odvojen zivot10,0030.11.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Naknada za prevoz36,0030.11.2021.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad2.403,7230.11.2021.
ZAPAD BANKA ADNaknada za stanovanje i odvojen zivot10,0030.11.2021.
ZAPAD BANKA ADNaknada za prevoz40,0030.11.2021.
ADRIATIC (NOVA) BANKA ADZarada za redovan rad2.765,9330.11.2021.
ZIRAAT BANK MONTENEGROZarada za redovan rad2.073,2230.11.2021.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad47.884,2430.11.2021.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad40.997,0030.11.2021.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad164.651,2830.11.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije2.476,3830.11.2021.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije142,3330.11.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Bankarske usluge/provizije260,4030.11.2021.
HIPOTEKARNA BANKABankarske usluge/provizije219,3430.11.2021.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije1.992,5630.11.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije223,4930.11.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Bankarske usluge/provizije1.984,2530.11.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Bankarske usluge/provizije106,4230.11.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije38,9630.11.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Bankarske usluge/provizije0,1130.11.2021.
HIPOTEKARNA BANKABankarske usluge/provizije4,9030.11.2021.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije8,2530.11.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije2,7130.11.2021.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Bankarske usluge/provizije5,4630.11.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Bankarske usluge/provizije3,6530.11.2021.
CABRIO D.O.ORezervni dijelovi34,6130.11.2021.
CABRIO D.O.ORezervni dijelovi503,9530.11.2021.
BOLEX PODGORICARezervni dijelovi140,0030.11.2021.
GALERIJA PODOVA SINTELONRezervni dijelovi184,0030.11.2021.
BOLEX PODGORICARezervni dijelovi719,9530.11.2021.
CABRIO D.O.ORezervni dijelovi92,0730.11.2021.
CASTELLANA CO D.O.O.Rezervni dijelovi693,0030.11.2021.