Ministarstvo unutrašnjih poslova

POSTA CRNE GORE DOOZakup objekata1.269,6520.12.2021.
POSTA CRNE GORE DOOZakup objekata1.269,3720.12.2021.
KASTEX DOOKancelarijski materijal502,3420.12.2021.
KASTEX DOOSitan inventar934,5620.12.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije278,8920.12.2021.
PORESKA UPRAVAOdržavanje softvera9.472,9520.12.2021.
PORESKA UPRAVAOdržavanje softvera10.049,0020.12.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOdržavanje softvera92.961,6820.12.2021.
OKOV DOOSitan inventar27,5017.12.2021.
GRAFO GROUPOstali rashodi za materijal1.455,3917.12.2021.
MUP CRNE GORETekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila40,0017.12.2021.
MUP CRNE GORETekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila10,0017.12.2021.
MUP CRNE GORETekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila53,7317.12.2021.
MUP CRNE GORETekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila40,0017.12.2021.
DIREKCIJA ZA DRZAVNE PUTEVETekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila32,5017.12.2021.
SREDNJA STRUCNA SKOLATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila57,0017.12.2021.
ALATEL PODGORICATekuće održavanje opreme242,0017.12.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije30,0017.12.2021.
PORESKA UPRAVATekuće održavanje opreme359,5617.12.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKATekuće održavanje opreme1.712,1817.12.2021.
B S AUTO CENTARTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila255,0017.12.2021.
KOVING DOOTekuće održavanje opreme166,5617.12.2021.
NAV DOOReprezentacija u zemlji209,8017.12.2021.
ESCUDO DOOReprezentacija u zemlji259,4017.12.2021.
VELETEX ADRashodi za čvrsto gorivo15.536,6417.12.2021.
FARMALAB DOOOstali materijal15.592,5417.12.2021.
GORANOVIC MESNA INDUSTRIJAMaterijal za proizvodnju i usluge4.811,6517.12.2021.
VOLI TRADE DOOMaterijal za proizvodnju i usluge7.942,6617.12.2021.
CONGRES TRAVEL PODGORICASluzbena putovanja u inostranstvu7.502,4317.12.2021.
TELEMACH DOORashodi za korišćenje interneta781,6017.12.2021.
LIGHTHOUSE MONTENEGROOstale usluge1.440,0017.12.2021.
CONGRES TRAVEL PODGORICAOstale usluge2.790,8517.12.2021.
LJETOPIS AUTOMOTIVETekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila4.878,1917.12.2021.
AP PRINT DOOOstali rashodi za materijal48,4017.12.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja685,9617.12.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.117,4817.12.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja685,9617.12.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja703,3417.12.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja457,8317.12.2021.
DIREKCIJA ZA DRZAVNE PUTEVETekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila4,5017.12.2021.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi13,6617.12.2021.
NOVA POBJEDA DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti50,6217.12.2021.
NOVA POBJEDA DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti312,3817.12.2021.
PRINC PETEX D.O.O.Ostali rashodi za materijal318,2317.12.2021.
COMTRADE DISTRIBUTIONRezervni dijelovi810,7017.12.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja487,3517.12.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.200,3717.12.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja221,0117.12.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja958,2717.12.2021.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja222,6617.12.2021.