Ministarstvo unutrašnjih poslova

HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad60,0029.12.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad134,5529.12.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.644,1429.12.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.508,9929.12.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad183,3029.12.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.046,9129.12.2021.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad459,1129.12.2021.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad190,9429.12.2021.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad200,0029.12.2021.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad155,7929.12.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade90,6629.12.2021.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade356,9029.12.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade184,5029.12.2021.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad2.184,2729.12.2021.
ZIRAAT BANK MONTENEGROZarada za redovan rad1.668,7529.12.2021.
ADRIATIC (NOVA) BANKA ADZarada za redovan rad2.723,7129.12.2021.
ZIRAAT BANK MONTENEGROZarada za redovan rad2.041,2629.12.2021.
JAVNI IZVRSITELJ MICOVIC VASILIJEZarada za redovan rad15,9729.12.2021.
JAVNI IZVRSITELJ NIKCEVIC BILJANAZarada za redovan rad150,0029.12.2021.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad11.465,1329.12.2021.
LJEKARSKA KOMORA CRNE GORE PODGZarada za redovan rad5,0029.12.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad40,0029.12.2021.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad9.400,4229.12.2021.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad127,5029.12.2021.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi - sindikat8.010,0429.12.2021.
SAVEZ SINDIKATANaknada za prevoz15,6629.12.2021.
SAVEZ SINDIKATAOstale naknade4,1829.12.2021.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad171,3429.12.2021.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad12,4029.12.2021.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad78,6029.12.2021.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad33,3729.12.2021.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad239,5029.12.2021.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad1.790,8629.12.2021.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad20,0029.12.2021.
CAPITAL INVEST MFI DOOZarada za redovan rad79,5729.12.2021.
MFI KLIKLOAN PODGORICAZarada za redovan rad4.182,3929.12.2021.
MFI LABOR DOOZarada za redovan rad576,1529.12.2021.
MFI MONTENEGRO INVESTMENT CREDITZarada za redovan rad6.000,9929.12.2021.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad73,8129.12.2021.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad60,2929.12.2021.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad1.534,8129.12.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad602,1529.12.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad16,3629.12.2021.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad5.745,6329.12.2021.
TELEKOM FOND ZA RESAV.STANBEN.POTREZarada za redovan rad92,6429.12.2021.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad2.476,1729.12.2021.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad20,0129.12.2021.
JAVNI IZVRSITELJ JASAROVIC ISADZarada za redovan rad672,5229.12.2021.
JAVNI IZVRSITELJ JOVICEVIC MATOZarada za redovan rad198,8529.12.2021.
JAVNI IZVRSITELJ KOPRIVICA RADOVANZarada za redovan rad341,6729.12.2021.