Ministarstvo unutrašnjih poslova

Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje11.306,0304.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti1.029,3904.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada411,9004.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstali doprinosi2.061,8004.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade199,4304.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade165,3904.03.2022.
BUDZET OPSTINE TIVATZakup objekata4.336,6404.03.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOdržavanje softvera92.961,6804.03.2022.
PORESKA UPRAVAOdržavanje softvera19.521,9504.03.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije278,8804.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje692.647,8504.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti23.104,7304.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade175.934,8704.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje253.991,0604.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti23.104,7304.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstali doprinosi472.880,3004.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada9.254,9704.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstali doprinosi34.574,8004.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za stanovanje i odvojen zivot192,0304.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za prevoz3.315,8204.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade4.600,9404.03.2022.
POREZ BIJELO POLJEPorez na zarade215,4004.03.2022.
DOPRINOS ZA PIO POSLODAVACDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje8.092,2604.03.2022.
DOP. ZA OSIG. OD NEZAP.-POSLODAVACDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti628,0004.03.2022.
DOPRINOS PIO BENEFICIRANI STAZOstali doprinosi13.723,9204.03.2022.
FOND RADA PODGORICADoprinos Fondu rada250,9204.03.2022.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi - sindikat250,9204.03.2022.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez689,7604.03.2022.
PRIREZ NA POREZ BAROpstinski prirez10,6304.03.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez1.078,6404.03.2022.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIOpstinski prirez61,2404.03.2022.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez55,4804.03.2022.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOpstinski prirez28,0104.03.2022.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad5,0004.03.2022.
OPSTINA ANDRIJEVICAZarada za redovan rad24,3104.03.2022.
GLAVNI GRAD PODGORICAZarada za redovan rad15,0004.03.2022.
GLAVNI GRAD PODGORICAZarada za redovan rad16,6604.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje17.804,4604.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje6.528,3204.03.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstali doprinosi13.097,2704.03.2022.
DOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENIDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje17.973,2804.03.2022.
DOP. ZA OS. OD NEZAPOSL.-ZAPOSLDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti628,0004.03.2022.
POREZ NIKSICPorez na zarade5.306,2104.03.2022.
POREZ BARPorez na zarade81,8204.03.2022.
POREZ PODGORICAPorez na zarade7.190,8404.03.2022.
POREZ HERCEG NOVIPorez na zarade461,6304.03.2022.
POREZ PODGORICAPorez na zarade9,5704.03.2022.
POREZ PLJEVLJAPorez na zarade426,7404.03.2022.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad16,6604.03.2022.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad15,0004.03.2022.