Ministarstvo unutrašnjih poslova

MONTE PUT DOOOstale usluge prevoza150,0010.06.2022.
MONTEPHOTO PODGORICAOstali materijal562,9810.06.2022.
FRANCA MARKETI DOO BIJELO POLJEMaterijal za proizvodnju i usluge461,7410.06.2022.
TELEMACH DOORashodi za korišćenje interneta211,6010.06.2022.
ALIANCE DOO PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila432,2510.06.2022.
BOLEX PODGORICARezervni dijelovi98,5010.06.2022.
CASTELLANA CO DOORezervni dijelovi218,9410.06.2022.
CABRIO D.O.ORezervni dijelovi106,9810.06.2022.
GORBIS DOOSluzbena putovanja u inostranstvu2.485,7610.06.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja426,3910.06.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja608,2810.06.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.815,2110.06.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.015,1010.06.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja791,8110.06.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja689,6010.06.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja590,9610.06.2022.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi81,2510.06.2022.
EFEL MOTORSD.O.O.Rezervni dijelovi11.954,4410.06.2022.
BOLEX PODGORICARezervni dijelovi564,9210.06.2022.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi156,0910.06.2022.
CASTELLANA CO DOORezervni dijelovi127,0010.06.2022.
CASTELLANA CO DOORezervni dijelovi44,3010.06.2022.
CASTELLANA CO DOORezervni dijelovi24,0010.06.2022.
CASTELLANA CO DOORezervni dijelovi284,3110.06.2022.
TREND AUTO PODGORICARezervni dijelovi297,3610.06.2022.
BOLEX PODGORICARezervni dijelovi312,0010.06.2022.
BOLEX PODGORICARezervni dijelovi215,2010.06.2022.
AP PRINT DOOOstale usluge145,2010.06.2022.
NOVA POBJEDA DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti1.960,2010.06.2022.
HEX dooTekuće održavanje opreme145,2010.06.2022.
JUMEDIA MONT DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti1.061,7910.06.2022.
CLEAN UP 1 DOOOstale usluge218,1010.06.2022.
STUDENTSKA ZADRUGA PODGORICAOstale usluge365,4810.06.2022.
NESPA COMPUTERS D.O.O.Ostale usluge222,9110.06.2022.
NOVA POBJEDA DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti24,2010.06.2022.
SLUZBENI LISTOstale usluge40,5010.06.2022.
DAILY PRESS DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti399,3010.06.2022.
DAILY PRESS DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti2.032,8010.06.2022.
TENEGRO GROUP DOORezervni dijelovi262,3210.06.2022.
TENEGRO GROUP DOORezervni dijelovi239,5810.06.2022.
TENEGRO GROUP DOORezervni dijelovi4.650,7210.06.2022.
CABRIO D.O.ORezervni dijelovi241,3510.06.2022.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi225,4710.06.2022.
OMNIOIL PODGORICARezervni dijelovi99,1510.06.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade6,4310.06.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade135,7210.06.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade200,0010.06.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKAUsluge usavrsavanja zaposlenih2.000,0010.06.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije30,0010.06.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade36,4210.06.2022.