Ministarstvo unutrašnjih poslova

CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu72,9101.07.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu377,0901.07.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0001.07.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0001.07.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0001.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu52,7901.07.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu7,9201.07.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0001.07.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade200,0001.07.2022.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu347,6501.07.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0001.07.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0001.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade4.660,9001.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje46.462,5501.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti1.552,0101.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje17.039,3601.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti1.552,0101.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada621,7401.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstali doprinosi2.438,2701.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstali doprinosi3.330,6001.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade572,5801.07.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja362,5601.07.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja52,1301.07.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja468,7201.07.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja5.773,0001.07.2022.
JAVNI IZVRSITELJ SNEZANA BEGOVICZarada za redovan rad37,0101.07.2022.
INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATIONZarada za redovan rad9,4801.07.2022.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad324,8401.07.2022.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad3.060,4001.07.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad99,7301.07.2022.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.117,9001.07.2022.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTITUCIJAZarada za redovan rad23,3301.07.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad147,7501.07.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad3.367,0701.07.2022.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad309,5201.07.2022.
MFI KLIKLOAN PODGORICAZarada za redovan rad66,3101.07.2022.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad110,3101.07.2022.
JAVNI IZVRS.TOMKOVIC ALEKSANDRAZarada za redovan rad137,1901.07.2022.
JAVNI IZVRSITELJ MILACIC SINISAZarada za redovan rad16,2001.07.2022.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIOpstinski prirez24,8401.07.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez1.088,5301.07.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za stanovanje i odvojen zivot0,8401.07.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za prevoz4,4201.07.2022.
PRIREZ NA POREZ BAROpstinski prirez43,4301.07.2022.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez26,3201.07.2022.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOpstinski prirez47,5201.07.2022.
PRIREZ NA POREZ BERANEOpstinski prirez27,5801.07.2022.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez7,8801.07.2022.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu347,6501.07.2022.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu347,6501.07.2022.