Ministarstvo unutrašnjih poslova

LIGHTHOUSE MONTENEGROReprezentacija u zemlji128,2005.07.2022.
SALAS 23Reprezentacija u zemlji201,5005.07.2022.
DOO DURMITOR-MNEReprezentacija u zemlji74,4005.07.2022.
SALAS 23Reprezentacija u zemlji126,5005.07.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.390,6005.07.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja976,9105.07.2022.
DOO ONE CRNA GORAOstale usluge908,7005.07.2022.
RADIO DIFUZNI CENTAR D.O.O.Ostale usluge9.338,8305.07.2022.
RADIO DIFUZNI CENTAR D.O.O.Ostale usluge183,9905.07.2022.
RADIO DIFUZNI CENTAR D.O.O.Ostale usluge1.801,8505.07.2022.
BENU PRIVATNA ZDRAVSTVENA USTANOVALaboratorijski materijal215,2705.07.2022.
BENU PRIVATNA ZDRAVSTVENA USTANOVALaboratorijski materijal186,0505.07.2022.
BENU PRIVATNA ZDRAVSTVENA USTANOVALaboratorijski materijal7,3805.07.2022.
COMTRADE DISTRIBUTIONRezervni dijelovi1.936,0005.07.2022.
EFEL MOTORSD.O.O.Rezervni dijelovi4.660,3405.07.2022.
COMTRADE DISTRIBUTIONRezervni dijelovi847,0005.07.2022.
FAXIMILE PODGORICASitan inventar14,5205.07.2022.
VISNI DOO PODGORICARezervni dijelovi39,6105.07.2022.
KASTEX DOOKancelarijski materijal1.245,5705.07.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez33,0805.07.2022.
DOPRINOS PIO BENEFICIRANI STAZOstali doprinosi294,0605.07.2022.
FOND RADA PODGORICADoprinos Fondu rada4,9005.07.2022.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi4,9005.07.2022.
DOP. ZA OSIG. OD NEZAP.-POSLODAVACDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti12,2505.07.2022.
DOPRINOS ZA PIO POSLODAVACDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje134,7805.07.2022.
DOP. ZA OS. OD NEZAPOSL.-ZAPOSLDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti12,2505.07.2022.
DOPRINOS ZA PIO ZAPOSLENIDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje367,5705.07.2022.
POREZ PODGORICAPorez na zarade220,5405.07.2022.
STUDENTSKA ZADRUGA PODGORICAOstale usluge125,2905.07.2022.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge148,9505.07.2022.
DECOM MONTENEGROOstale usluge1.185,8005.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu423,0605.07.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu26,8105.07.2022.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu388,5505.07.2022.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu190,8605.07.2022.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu700,0005.07.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu500,0005.07.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu165,3405.07.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu10,4805.07.2022.
JUMEDIA MONT DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti181,5005.07.2022.
DAILY PRESS DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti160,2005.07.2022.
Radio Televizija Crne Gore (RTCG)Medijske usluge i promotivne aktivnosti387,2005.07.2022.
SEV UL SAVA BURICA BBOstale usluge25,2005.07.2022.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila26,6005.07.2022.
RAVEL PODGORICAKancelarijska oprema5.701,5205.07.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije30,0005.07.2022.
DOO ONE CRNA GORARashodi za korišćenje interneta212,3805.07.2022.
DOO ONE CRNA GORARashodi za korišćenje interneta303,0405.07.2022.
DOO ONE CRNA GORARashodi za korišćenje interneta181,5405.07.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez19,0205.07.2022.