Ministarstvo unutrašnjih poslova

PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot110,0031.10.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za prevoz280,4031.10.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade1.000,0031.10.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad407.858,4231.10.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.415,2731.10.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad6.060,0031.10.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot190,0031.10.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za prevoz713,3131.10.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade366,5231.10.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade266,0031.10.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade1.000,0031.10.2022.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad356.043,1731.10.2022.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad415,9631.10.2022.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad4.070,0031.10.2022.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot260,0031.10.2022.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKANaknada za prevoz1.240,3231.10.2022.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale naknade200,0031.10.2022.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale naknade551,1331.10.2022.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale naknade3.500,0031.10.2022.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad33.021,2231.10.2022.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad29,7731.10.2022.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad220,0031.10.2022.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Naknada za stanovanje i odvojen zivot10,0031.10.2022.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Naknada za prevoz36,0031.10.2022.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad2.842,7231.10.2022.
ADRIATIC (NOVA) BANKA ADZarada za redovan rad3.441,5431.10.2022.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Bankarske usluge/provizije166,5831.10.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije2.089,3531.10.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije280,0631.10.2022.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije2.501,4831.10.2022.
HIPOTEKARNA BANKABankarske usluge/provizije299,6331.10.2022.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Bankarske usluge/provizije361,9131.10.2022.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije176,9331.10.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije3.572,9531.10.2022.
ADRIATIC (NOVA) BANKA ADZarada za redovan rad9,0031.10.2022.
ZIRAAT BANK MONTENEGROZarada za redovan rad3.219,4331.10.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad24.887,0631.10.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.082,0231.10.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja6.265,5831.10.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.372,5131.10.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja415,7031.10.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.085,8331.10.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.705,3431.10.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja2.694,4431.10.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja3.228,5831.10.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.185,0431.10.2022.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Bankarske usluge/provizije33,4631.10.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije337,2731.10.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije63,3731.10.2022.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije481,3831.10.2022.