Ministarstvo unutrašnjih poslova

CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu600,0002.12.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu347,6502.12.2022.
NLB MONTENEGRO BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu28,1602.12.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu187,7102.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.
LOVCEN BANKA AD PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu400,0002.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu300,0002.12.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu462,9402.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu29,3402.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu200,0002.12.2022.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu200,0002.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu100,0002.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu200,0002.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu200,0002.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu100,0002.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu200,0002.12.2022.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu200,0002.12.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu3.035,1402.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu200,0002.12.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu23,4602.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu3,5202.12.2022.
PRIREZ NA POREZ TIVATIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu8,1702.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PLAVIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu14,4002.12.2022.
PRIREZ NA POREZ BARIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu24,5102.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu117,4302.12.2022.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu17,8302.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu414,4202.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu35,5802.12.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu368,1002.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade199,3302.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade56,2202.12.2022.
SAVEZ SINDIKATAOstale naknade5,0502.12.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade921,9002.12.2022.
NLB MONTENEGRO BANKAOstale naknade478,8002.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade61,5102.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade170,6902.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade424,1502.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade117,9402.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade502,5102.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0002.12.2022.