Ministarstvo unutrašnjih poslova

FARMALAB DOOOstalo41.140,0013.12.2022.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez175,7113.12.2022.
PRIREZ NA POREZ DANILOVGRADOpstinski prirez128,7413.12.2022.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez1.450,6713.12.2022.
PRIREZ NA POREZ CETINJEOpstinski prirez99,7313.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez8.711,6313.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za stanovanje i odvojen zivot22,9413.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za prevoz110,2113.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade194,3513.12.2022.
ALIANCE DOO PODGORICATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila259,9113.12.2022.
MONTEPHOTO PODGORICATekuće održavanje opreme3.310,4013.12.2022.
HEX dooTekuće održavanje opreme756,2513.12.2022.
DPC DOO PODGORICAPublikacije casopisi i glasila5.955,6213.12.2022.
DOO AUTO OFFICINATekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila976,4713.12.2022.
MESOPROMET DOOMaterijal za proizvodnju i usluge1.252,9013.12.2022.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad20,0013.12.2022.
GORBIS DOOPrevoz na sluzbenom putovanju u inostranstvu676,4713.12.2022.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja55,0013.12.2022.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOpstinski prirez8,1013.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez17,9713.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PLUZINEOpstinski prirez1,6313.12.2022.
PRIREZ NA POREZ BERANEOpstinski prirez1,7013.12.2022.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIOpstinski prirez1,8613.12.2022.
PRIREZ NA POREZ ULCINJOpstinski prirez9,7513.12.2022.
PRIREZ NA POREZ BAROpstinski prirez9,0213.12.2022.
PRIREZ NA POREZ BUDVAOpstinski prirez19,5513.12.2022.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez8,4913.12.2022.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez6,1513.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez758,4613.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za stanovanje i odvojen zivot6,4813.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za prevoz1,1213.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade333,6313.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade6,4313.12.2022.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo241,5013.12.2022.
NOVA POBJEDA DOOOstale usluge24,2013.12.2022.
NOVA POBJEDA DOOMedijske usluge i promotivne aktivnosti12,1013.12.2022.
POLICIJSKA AKADEMIJAUsluge usavrsavanja zaposlenih1.378,6013.12.2022.
OSMANAGIC CO DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila774,1213.12.2022.
GORANOVIC MESNA INDUSTRIJAMaterijal za proizvodnju i usluge63,4013.12.2022.
GORANOVIC MESNA INDUSTRIJAMaterijal za proizvodnju i usluge201,9513.12.2022.
KREATIVA CENTAR DOOUsluge prevodjenja stampanja i umnozavanja58,0813.12.2022.
ENPROING DOOTekuće održavanje opreme689,7012.12.2022.
CASTELLO MONTENEGRO ADZakup objekata2.105,5512.12.2022.
BRITISH MOTORS SERVICE DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila1.027,7812.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu400,0012.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu4,2012.12.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu66,1612.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu50,0012.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu50,0012.12.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu50,0012.12.2022.