Ministarstvo unutrašnjih poslova

NLB MONTENEGRO BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot100,0028.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot100,0028.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot100,0028.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade2.370,5228.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade4.243,1028.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade214,1228.12.2022.
SAVEZ SINDIKATAOstale naknade19,0428.12.2022.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade3.492,3828.12.2022.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad868,3328.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad12.713,2328.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad6.800,0028.12.2022.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0028.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0028.12.2022.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0028.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0028.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbeno putovanje u inostranstvo316,5528.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0028.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0028.12.2022.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji72,0028.12.2022.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji54,0028.12.2022.
JAVNI IZVRSITELJ SNEZANA BEGOVICZarada za redovan rad20,6728.12.2022.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi364,2628.12.2022.
SAVEZ SINDIKATAOstale naknade2,0428.12.2022.
SAVEZ SINDIKATANaknada za prevoz0,5928.12.2022.
PRIREZ NA POREZ BERANEOpstinski prirez51,0928.12.2022.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez25,7128.12.2022.
PRIREZ NA POREZ BIJELO POLJEOpstinski prirez89,2428.12.2022.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIOpstinski prirez40,8828.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez1.698,4328.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za stanovanje i odvojen zivot1,0528.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za prevoz6,6228.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade35,8728.12.2022.
PRIREZ NA POREZ BAROpstinski prirez86,3828.12.2022.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez34,3028.12.2022.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad1.117,9028.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad99,7328.12.2022.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad3.367,1528.12.2022.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad348,4228.12.2022.
INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATIONZarada za redovan rad9,4828.12.2022.
JAVNI IZVRS.TOMKOVIC ALEKSANDRAZarada za redovan rad136,7428.12.2022.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad208,8328.12.2022.
MFI KLIKLOAN PODGORICAZarada za redovan rad66,3128.12.2022.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad16,1028.12.2022.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad10,0028.12.2022.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad309,5228.12.2022.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad3.038,2028.12.2022.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad448,5028.12.2022.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTITUCIJAZarada za redovan rad23,3328.12.2022.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad32,2828.12.2022.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad11,0028.12.2022.