Ministarstvo unutrašnjih poslova

JAVNI IZVRSITELJ KOPRIVICA RAZarada za redovan rad12,1002.02.2023.
JAVNI IZVRSITELJ LATKOVIC VIDZarada za redovan rad50,1702.02.2023.
JAVNI IZVRSITELJ MILACIC SINIZarada za redovan rad15,2602.02.2023.
JAVNI IZVRSITELJ PAVLICIC SNEZarada za redovan rad391,1802.02.2023.
JAVNI IZVRSITELJ SEKULIC IVANZarada za redovan rad88,0002.02.2023.
JAVNI IZVRS.TOMKOVIC ALEKSANDZarada za redovan rad26,6802.02.2023.
JAVNI IZVRSITELJ VUKCEVIC NOVZarada za redovan rad12,3702.02.2023.
JAVNI IZVRSITELJ VUKOVIC DAVORZarada za redovan rad18,5202.02.2023.
JAVNI IZVRSITELJ PETROVIC IVANZarada za redovan rad17,1602.02.2023.
JAVNI IZVRSITELJ PAVLICIC SNEZarada za redovan rad53,2902.02.2023.
JAVNI IZVRISTELJ RAMOVIC IRFANZarada za redovan rad81,4902.02.2023.
JAVNI IZVRSITELJ MICOVIC VASIZarada za redovan rad29,4002.02.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.688,3802.02.2023.
LJEKARSKA KOMORA CRNE GORE PZarada za redovan rad5,0002.02.2023.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad2.921,8802.02.2023.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad48,0002.02.2023.
LOVCEN ZIVOTNO OSIGURANJEZarada za redovan rad127,0002.02.2023.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad10,0002.02.2023.
MFI KLIKLOAN PODGORICAZarada za redovan rad855,3802.02.2023.
MFI LABOR DOOZarada za redovan rad478,8002.02.2023.
MFI MONTENEGRO INVESTMENT CREZarada za redovan rad304,7602.02.2023.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad114,7202.02.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad509,5602.02.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad250,0002.02.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad55,3302.02.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad5.259,2502.02.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.708,0102.02.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad54,1802.02.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad60,0802.02.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad385,5402.02.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad21.550,2002.02.2023.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTIZarada za redovan rad31,8902.02.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad9.368,5502.02.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad5.456,0002.02.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad5.020,7302.02.2023.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad102,3002.02.2023.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad192,5402.02.2023.
ZIRAAT BANK MONTENEGROZarada za redovan rad237,4602.02.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad602,0102.02.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad40,0002.02.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad34.762,3502.02.2023.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad396,9202.02.2023.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad23,3802.02.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad2.370,6502.02.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad1.320,0002.02.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad32,0002.02.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad19.121,3102.02.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad7,8902.02.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad20,8802.02.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.510,6302.02.2023.