Ministarstvo unutrašnjih poslova

MFI LABOR DOOZarada za redovan rad240,0031.03.2023.
MFI MONTENEGRO INVESTMENT CREZarada za redovan rad1.002,3131.03.2023.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad40,0031.03.2023.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad49,4731.03.2023.
NACIONALNI BIRO OSIGURAVACA CGZarada za redovan rad64,8331.03.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad4.620,0931.03.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad2.510,0031.03.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad417,2231.03.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad9.691,9931.03.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.936,8331.03.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad8,2831.03.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad42,9731.03.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad748,1431.03.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad6.136,3331.03.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad253,3131.03.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad19.243,1831.03.2023.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTIZarada za redovan rad128,0631.03.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad13.693,9831.03.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad8.558,0031.03.2023.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad412,4631.03.2023.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad1.777,2631.03.2023.
ZIRAAT BANK MONTENEGROZarada za redovan rad127,8831.03.2023.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad30,0331.03.2023.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad23.016,9831.03.2023.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad915,3931.03.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad4.808,6831.03.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad54.363,1531.03.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad592,1931.03.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad216,1731.03.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad6.441,9531.03.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad2.061,9431.03.2023.
HOLDCO EAST DOOZarada za redovan rad115,5031.03.2023.
INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATZarada za redovan rad259,4731.03.2023.
JAVNI IZVRSITELJ AJKOVIC MAJAZarada za redovan rad25,0931.03.2023.
JAVNI IZVRSITELJ BAJOVIC JASMZarada za redovan rad71,0331.03.2023.
JAVNI IZVRSITELJ BATAK VLADANZarada za redovan rad59,8731.03.2023.
JAVNI IZVRSITELJ SNEZANA BEGOZarada za redovan rad72,6531.03.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad43.160,2531.03.2023.
ZAPAD BANKA ADNaknada za stanovanje i odvojen zivot100,0031.03.2023.
HIPOTEKARNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot100,0031.03.2023.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Naknada za stanovanje i odvojen zivot100,0031.03.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot700,0031.03.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot1.800,0031.03.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad537,1831.03.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad264,9031.03.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad679,7531.03.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad977,8631.03.2023.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Naknada za stanovanje i odvojen zivot405,0031.03.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot700,0031.03.2023.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot700,0031.03.2023.