Ministarstvo unutrašnjih poslova

CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad40,0028.04.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad32.411,2628.04.2023.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTIZarada za redovan rad145,3128.04.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad26.334,0528.04.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad14.520,0028.04.2023.
UNIVERZAL CAPITAL BANKZarada za redovan rad136,3228.04.2023.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad5.790,9928.04.2023.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad449,1128.04.2023.
ZIRAAT BANK MONTENEGROZarada za redovan rad707,9328.04.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad1.333,5928.04.2023.
JAVNI IZVRSITELJ PETROVIC IVANZarada za redovan rad62,4728.04.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot200,0028.04.2023.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot700,0028.04.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot700,0028.04.2023.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Naknada za stanovanje i odvojen zivot300,0028.04.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot325,0028.04.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot200,0028.04.2023.
HIPOTEKARNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot100,0028.04.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad3.173,0728.04.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad392,2028.04.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.940,6228.04.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.588,8928.04.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad80,0028.04.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad445,0228.04.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad130,0028.04.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad241,4728.04.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad85.857,0728.04.2023.
M TEL DOOOstale usluge146,3028.04.2023.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0028.04.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0028.04.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu58,5028.04.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0028.04.2023.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0028.04.2023.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0028.04.2023.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0028.04.2023.
SINDIKAT MUP-AZarada za redovan rad19.421,8928.04.2023.
HIPOTEKARNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0028.04.2023.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0028.04.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad22,1528.04.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0028.04.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0028.04.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAIzdaci po osnovu isplate ugovora o djelu450,0028.04.2023.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad2.224,6528.04.2023.
ADRIATIC (NOVA) BANKA ADZarada za redovan rad160,9728.04.2023.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad181,5828.04.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad515,1728.04.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad161,5128.04.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad5.467,2928.04.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad38,3628.04.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.409,9328.04.2023.