Ministarstvo unutrašnjih poslova

Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja655,7901.06.2023.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja468,7201.06.2023.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja52,1301.06.2023.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja362,5601.06.2023.
LOVCEN OSIGURANJEZakup objekata296,9331.05.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad9,0031.05.2023.
SINDIKAT MUP-AZarada za redovan rad10.854,3731.05.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad18.855,7831.05.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad25.530,9131.05.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale naknade255,0331.05.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale naknade58,1731.05.2023.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad4.014,8431.05.2023.
ZIRAAT BANK MONTENEGROZarada za redovan rad497,1531.05.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.334,4731.05.2023.
GLAVNI GRAD PODGORICAZarada za redovan rad20,0031.05.2023.
SEK.ZA PRIVR.I FINANSIJE NIKSZarada za redovan rad19,3431.05.2023.
SEK.ZA PRIVR.I FINANSIJE NIKSZarada za redovan rad13,3131.05.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad71.066,2931.05.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.212,2531.05.2023.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad7.652,5031.05.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad8.668,0731.05.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad35.948,5531.05.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad17.253,9431.05.2023.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad534,8531.05.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad4.450,3631.05.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad100,0031.05.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad48,3731.05.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad760,0731.05.2023.
INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATZarada za redovan rad40,0031.05.2023.
JAVNI IZVRSITELJ RAJKOVIC DARZarada za redovan rad39,9831.05.2023.
JAVNI IZVRSITELJ VUJOTIC VLADZarada za redovan rad81,4731.05.2023.
JAVNI IZVRSITELJ VUJOVIC VLADZarada za redovan rad150,0031.05.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad137,9931.05.2023.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad585,4531.05.2023.
LOVCEN OSIGURANJEZarada za redovan rad5,0031.05.2023.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad141,1231.05.2023.
MFI KLIKLOAN PODGORICAZarada za redovan rad94,5231.05.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad171,2631.05.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad60,0031.05.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad154,2331.05.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad3.014,8631.05.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.735,5331.05.2023.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTIZarada za redovan rad136,1031.05.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad251,7131.05.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad154,0031.05.2023.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad479,0431.05.2023.
ZIRAAT BANK MONTENEGROZarada za redovan rad258,3831.05.2023.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade13,8031.05.2023.
SAVEZ SINDIKATAOstale naknade1,2231.05.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade224,9431.05.2023.