Ministarstvo unutrašnjih poslova

MFI LABOR DOOZarada za redovan rad89,0030.06.2023.
MONTE KREDIT MFIZarada za redovan rad103,8730.06.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad289,4030.06.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad202,6430.06.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad199,1430.06.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad870,5030.06.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad12,1630.06.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad11,0030.06.2023.
SINDIKAT MUP-AZarada za redovan rad1.373,3730.06.2023.
MESOPROMET DOOMaterijal za proizvodnju i usluge533,6730.06.2023.
MESOPROMET DOOMaterijal za proizvodnju i usluge2.965,5030.06.2023.
VOLI TRADE DOOMaterijal za proizvodnju i usluge1.871,6830.06.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad2.767,0630.06.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad8.412,5930.06.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot20,0030.06.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKANaknada za prevoz76,4030.06.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAOstale naknade712,0030.06.2023.
ADRIATIC (NOVA) BANKA ADZarada za redovan rad983,8530.06.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot200,0030.06.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad13.830,9030.06.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade1.018,8330.06.2023.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad670,6030.06.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad281,6330.06.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije9,7230.06.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKABankarske usluge/provizije78,3730.06.2023.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Bankarske usluge/provizije2,0130.06.2023.
HIPOTEKARNA BANKABankarske usluge/provizije20,5830.06.2023.
NLB MONTENEGRO BANKABankarske usluge/provizije13,4630.06.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad6.859,5030.06.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad2.691,1530.06.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad1.609,4130.06.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstale naknade356,0030.06.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKABankarske usluge/provizije3,9330.06.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad188,3930.06.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad320,7230.06.2023.
INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATZarada za redovan rad1,2530.06.2023.
JAVNI IZVRISTELJ RAMOVIC IRFANZarada za redovan rad25,3330.06.2023.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad213,1930.06.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad21,7030.06.2023.
NEZAVISNI SINDIKAT POLICIJE CGZarada za redovan rad10,0030.06.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad128,1130.06.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad53,2530.06.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad152,4530.06.2023.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad204,3930.06.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad182,5430.06.2023.
SINDIKAT BEZBJEDONOSNIH INSTIZarada za redovan rad12,3130.06.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad77,0030.06.2023.
SINDIKAT UPRAVE POLICIJEZarada za redovan rad303,6730.06.2023.
UNIVERZAL CAPITAL BANKZarada za redovan rad175,2730.06.2023.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad444,6730.06.2023.