Up za zast kult dob

HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0008.02.2023.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0008.02.2023.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0008.02.2023.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji19,0008.02.2023.
NLB MONTENEGRO BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji9,0008.02.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji60,4508.02.2023.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji29,4008.02.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada52,4708.02.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti131,2408.02.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.443,7408.02.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti131,2408.02.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3.937,5608.02.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade518,8908.02.2023.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge105,3508.02.2023.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge115,3508.02.2023.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge125,8408.02.2023.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni78,7908.02.2023.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni238,3908.02.2023.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge100,0008.02.2023.
KOTOR JKP KOTORKomunalne naknade56,0708.02.2023.
DJUROVIC KOMPANY PLUS DOOSitan inventar8,3008.02.2023.
SLUZBENI LISTPublikacije casopisi i glasila250,0008.02.2023.
DOO VULKANIZER TOTOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila20,0008.02.2023.
MARTEX DOO CETINJESredstva higijene83,4908.02.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad205,0031.01.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad249,1631.01.2023.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad48,6531.01.2023.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad114,7531.01.2023.
UPRAVA POLICIJEZarada za redovan rad50,0031.01.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.267,5231.01.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad7.783,4231.01.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad6.212,4331.01.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad5.731,7631.01.2023.