Up za zast kult dob

Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za dopunski rad -obaveze144,7013.06.2023.
HIPOTEKARNA BANKANaknada za dopunski rad -neto300,0013.06.2023.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za dopunski rad -neto300,0013.06.2023.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.161,7113.06.2023.
Sudska rješenjaOtplata po osnovu sudskih rjesenja1.161,7113.06.2023.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge28,1413.06.2023.
EURO CAR 1 DOORezervni dijelovi350,9013.06.2023.
JUGOPETROL ADOstali rashodi za gorivo572,8713.06.2023.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0009.06.2023.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0009.06.2023.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge100,0009.06.2023.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge68,6909.06.2023.
JUGOPETROL ADOstali rashodi za gorivo1.037,7409.06.2023.
JUGOPETROL ADOstali rashodi za gorivo583,0409.06.2023.
G TECH DOOOstali materijal4,1007.06.2023.
G TECH DOOOstali materijal250,0007.06.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada63,6205.06.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti159,1205.06.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.750,1105.06.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti159,1205.06.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje4.772,9505.06.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade1.079,2805.06.2023.
KOTOR JKP KOTORKomunalne naknade56,0201.06.2023.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge20,9501.06.2023.
VODOVOD I KANALIZACIJA KOTORKomunalne naknade4,0401.06.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad8.208,7101.06.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad7.761,3401.06.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad7.307,5101.06.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.565,0001.06.2023.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad86,9801.06.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad249,1601.06.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad22,7401.06.2023.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad205,0001.06.2023.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad118,2301.06.2023.
ALTER MODUS DOO PODGORICAZarada za redovan rad48,6501.06.2023.
JAVNI IZVRSITELJ LATKOVIC VIDZarada za redovan rad234,8601.06.2023.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji104,4029.05.2023.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0024.05.2023.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0024.05.2023.
PRIREZ NA POREZ CETINJEUgovori o djelu-obaveze28,2919.05.2023.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaUgovori o djelu-obaveze446,4019.05.2023.
LOVCEN BANKA AD PODGORICAUgovori o djelu-neto450,0019.05.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto450,0019.05.2023.
NLB MONTENEGRO BANKAUgovori o djelu-neto450,0019.05.2023.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni77,8519.05.2023.
GEOZENIT DOOKonsultantske usluge321,5017.05.2023.
HIPOTEKARNA BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji20,5016.05.2023.
ERSTE (OPORTUNITI) BANKADnevnice za sluzbena putovanja u zemlji18,0016.05.2023.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge113,9016.05.2023.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez24,5315.05.2023.