Ministarstvo finansija

PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad215,8330.11.2015.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad116,0030.11.2015.
PRIREZ NA POREZ SAVNIKOpstinski prirez16,3630.11.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad114,5730.11.2015.
PRIREZ NA POREZ PLUZINEOpstinski prirez30,9030.11.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad148,6530.11.2015.
PRIREZ NA POREZ MOJKOVACOpstinski prirez46,5930.11.2015.
PRIREZ NA POREZ ANDRIJEOpstinski prirez31,3930.11.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad53,3130.11.2015.
PRIREZ NA POREZ DANILOVOpstinski prirez78,2330.11.2015.
PRIREZ NA POREZ PLAVOpstinski prirez41,9330.11.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad168,9830.11.2015.
PRIREZ NA POREZ ROZAJEOpstinski prirez59,4730.11.2015.
PRIREZ NA POREZ TIVATOpstinski prirez56,4330.11.2015.
PRIREZ NA POREZ BIJELOOpstinski prirez110,9130.11.2015.
PRIREZ NA POREZ KOTOROpstinski prirez100,6130.11.2015.
PRIREZ NA POREZ BERANEOpstinski prirez52,1530.11.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad88,8430.11.2015.
PRIREZ NA POREZ CETINJEOpstinski prirez97,0430.11.2015.
PRIREZ NA POREZ PLJEVLJAOpstinski prirez107,3530.11.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad97,7230.11.2015.
PRIREZ NA POREZ ZABLJAKOpstinski prirez20,7030.11.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad157,4430.11.2015.
PRIREZ NA POREZ KOLASINOpstinski prirez33,0030.11.2015.
PRIREZ NA POREZ BAROpstinski prirez79,9330.11.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad67,5930.11.2015.
PRIREZ NA POREZ ULCINJOpstinski prirez118,6630.11.2015.
PRIREZ NA POREZ NIKSICOpstinski prirez128,8730.11.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad141,2330.11.2015.
PRIREZ NA POREZ H.NOVIOpstinski prirez76,3230.11.2015.
PRIREZ NA POREZ BUDVAOpstinski prirez84,3530.11.2015.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad108,4630.11.2015.
PRIREZ NA POREZ PODGORIOpstinski prirez1.159,5030.11.2015.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad158,0730.11.2015.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad130,9930.11.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada396,1330.11.2015.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad130,9930.11.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti990,3230.11.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje8.551,3530.11.2015.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad108,6830.11.2015.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad110,1230.11.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje10.893,2230.11.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti990,3230.11.2015.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE AZarada za redovan rad32,9230.11.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje16.903,9830.11.2015.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad138,0030.11.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje29.708,4530.11.2015.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE AZarada za redovan rad270,0030.11.2015.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade18.146,5030.11.2015.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad27,0030.11.2015.