Ministarstvo finansija

MFI MONTENEGRO INVESTMENOstalo67,5030.11.2015.
ALTER MODUS DOO PODGORICAOstalo47,5030.11.2015.
HIPOTEKARNA BANKAOstalo145,0030.11.2015.
UNIVERZAL CAPITAL BANKOstalo260,0030.11.2015.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE AOstalo400,0030.11.2015.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo180,0030.11.2015.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstalo450,0030.11.2015.
STUDENTSKA ZADRUGA PODGOOstalo2.832,0330.11.2015.
STUDENTSKA ZADRUGA PODGOOstalo6.289,4030.11.2015.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi - sindikat42,7730.11.2015.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi - sindikat145,2030.11.2015.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE AZarada za redovan rad1.001,8330.11.2015.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.927,3830.11.2015.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad38.557,2730.11.2015.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad7.077,8130.11.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad5.883,0630.11.2015.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad849,8630.11.2015.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad297,9830.11.2015.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad317,4830.11.2015.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad257,2930.11.2015.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad1.069,4330.11.2015.
ATLASMONT BANKA PODGORICAOstale naknade150,0030.11.2015.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad5.021,8930.11.2015.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad62,2530.11.2015.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad20,0030.11.2015.
SINDIKAT UPRAVE ZA ZAJEDZarada za redovan rad390,5530.11.2015.
SINDIKAT UPRAVE ZA ZAJEDZarada za redovan rad182,0030.11.2015.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstale naknade990,0030.11.2015.
CONTESSA ENTERIJERI (ZIOOstalo959,2830.11.2015.
CONTESSA ENTERIJERI (ZIOOstalo28.668,4530.11.2015.
CONTESSA ENTERIJERI (ZIOOstalo24.372,0030.11.2015.
TELEMONT DOORashodi za ostale komunikacione usluge455,6530.11.2015.
TELEMONT DOORashodi za ostale komunikacione usluge23,8030.11.2015.
TELEMONT DOORashodi za ostale komunikacione usluge533,1230.11.2015.
KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad253,8030.11.2015.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE AZarada za redovan rad338,3230.11.2015.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad4.835,3830.11.2015.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad5.519,7830.11.2015.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad5.585,1930.11.2015.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.954,9830.11.2015.
ATLAS BANKAZarada za redovan rad4.975,9430.11.2015.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad5.557,4430.11.2015.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad2.688,8130.11.2015.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad150,0030.11.2015.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad150,0030.11.2015.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONZarada za redovan rad230,0230.11.2015.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE AZarada za redovan rad598,2330.11.2015.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad5.743,4130.11.2015.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad15.219,1230.11.2015.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad13.744,8330.11.2015.