Ustavni sud

SMART TECH PODGORICAOdržavanje softvera661,2905.11.2024.
SMART TECH PODGORICAOdržavanje softvera281,4505.11.2024.
UNIQA NEZIVOTNO OSIGURANJEOsiguranje zaposlenih98,3601.11.2024.
UNIQA NEZIVOTNO OSIGURANJEOsiguranje zaposlenih93,2101.11.2024.
DOO KEKOVIC COReprezentacija u zemlji391,0001.11.2024.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAProvizija na plate76,0831.10.2024.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAProvizija na plate42,8331.10.2024.
SOLIDARNO STAMB.ZADRUGA PROSVZarada za redovan rad103,0031.10.2024.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad160,0331.10.2024.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Zarada za redovan rad133,9131.10.2024.
MFI MONTENEGRO INVESTMENT CREZarada za redovan rad201,9531.10.2024.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad202,9331.10.2024.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad295,9631.10.2024.
SAMOST.SIND.RADNIKA UPRAVE I PZarada za redovan rad36,6031.10.2024.
SINDIKALNA ORGANIZACIJA USTAVZarada za redovan rad85,4031.10.2024.
PRVA (NIKSICKA) BANKAZarada za redovan rad806,5331.10.2024.
ZAPAD BANKA ADZarada za redovan rad1.010,4431.10.2024.
HIPOTEKARNA BANKAZarada za redovan rad4.237,6331.10.2024.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad3.259,6131.10.2024.
ERSTE(OPORTUNITI) BANKAZarada za redovan rad1.815,6031.10.2024.
LOVCEN BANKA AD (MFI KONTAKT)Zarada za redovan rad1.041,5531.10.2024.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad9.074,6131.10.2024.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad23.781,2531.10.2024.
BANKADA DOO PODGORICAReprezentacija u zemlji128,0030.10.2024.
BANKADA DOO PODGORICAReprezentacija u zemlji62,0030.10.2024.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila86,4028.10.2024.
PARKING SERVIS PODGORICAOstalo438,5428.10.2024.
PARKING SERVIS PODGORICAOstalo506,4128.10.2024.
VOLI TRADE DOOReprezentacija u zemlji37,4223.10.2024.
CJECARA FLORA VL.SLADAKOVIC SReprezentacija u zemlji50,0023.10.2024.
ALFA PC PODGORICAKancelarijski materijal369,0523.10.2024.
TELEMACH DOORashodi za ostale komunikacione usluge16,4523.10.2024.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge513,1023.10.2024.
YUS TRADE DOOKancelarijski materijal135,5221.10.2024.
OSMANAGIC CO DOOTekuće odrz opreme-Usluge odrzavanja vozila550,0021.10.2024.
KASTEX DOOKancelarijski materijal478,5521.10.2024.
KASTEX DOOKancelarijski materijal1.041,3321.10.2024.
VOLI TRADE DOOReprezentacija u zemlji135,4021.10.2024.
TEKOM PROMETD.O.O.Sredstva higijene504,2921.10.2024.
BIROMONT PODGORICATekuće održavanje opreme206,1921.10.2024.
BIROMONT PODGORICATekuće održavanje opreme72,1121.10.2024.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila115,2017.10.2024.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila77,4017.10.2024.
S PRESS PLUS DOOPublikacije casopisi i glasila9,0017.10.2024.
CONGRES TRAVEL PODGORICAOstali vidovi osiguranja8,2617.10.2024.
PRIREZ NA POREZ PODGORICANaknada za stanovanje i odvojen zivot0,2316.10.2024.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaNaknada za stanovanje i odvojen zivot1,5016.10.2024.
NLB MONTENEGRO BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot110,0016.10.2024.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade37,1416.10.2024.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade432,3016.10.2024.