Ustavni sud

AUTO REMONT OSMANAGICOstale usluge323,5914.02.2011.
SINDIKALNA ORGANIZACIJA USTAVGorivo916,6710.02.2011.
SINDIKALNA ORGANIZACIJA USTAVGorivo916,6710.02.2011.
SINDIKALNA ORGANIZACIJA USTAVOstale usluge2.266,6610.02.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez179,1910.02.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez458,2010.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje988,7510.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje805,4610.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada94,4210.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti236,1010.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje2.596,8710.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje3.184,3810.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje828,9610.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti236,1010.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje7.082,3410.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade1.176,7110.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade3.072,7010.02.2011.
BUSINESS CONSULTING TEAMOstalo89,6209.02.2011.
BUSINESS CONSULTING TEAMOstalo122,3809.02.2011.
BUSINESS CONSULTING TEAMOstalo265,0009.02.2011.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi - sindikat94,4209.02.2011.
DELTA OSIGURANJE PODGORICAOsiguranje1.000,0008.02.2011.
UTIP CRNA GORAReprezentacija u zemlji345,8308.02.2011.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge200,0008.02.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni338,6708.02.2011.
INTOURS PLUS PODGORICASluzbena putovanja u inostranstvu1.164,0008.02.2011.
VOLI TRADE DOOSredstva higijene37,6007.02.2011.
FOTO BONIOstale usluge14,0007.02.2011.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila41,4807.02.2011.
SINDIKALNA ORGANIZACIJA USTAVZarada za redovan rad152,7104.02.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad3.778,1804.02.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad20.405,8104.02.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad551,4404.02.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad2.553,8504.02.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad4.192,5104.02.2011.
OSMANAGIC CO DOOUsluge odrzavanja vozila RFZ120,0002.02.2011.
INSTITUT SERTIF.RACUNOVODJAKotizacija za seminare RFZ70,0002.02.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge3,0328.01.2011.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Ostale usluge240,0028.01.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge20,1728.01.2011.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge300,0028.01.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge2,4228.01.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge16,1428.01.2011.
TEHNOBAR D O OSitan inventar42,4027.01.2011.
MAX CLEAN DOOOstale usluge140,0027.01.2011.
EDUKATIVNI RACUNSKI CENTAR LIIzrada i odzavanje softvera234,0027.01.2011.
PERI HARD PODGORICAOstale usluge23,4027.01.2011.
TEHNOBAR D O OSitan inventar106,2927.01.2011.
DELTA OSIGURANJE PODGORICAOsiguranje zaposlenih RFZ92,0027.01.2011.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila37,9827.01.2011.