Ustavni sud

NORMAL TOURS D.O.O.Reprezentacija u zemlji280,0026.11.2012.
PLANTAZE ADReprezentacija u zemlji321,9026.11.2012.
VOLI TRADE DOOSredstva higijene2,2826.11.2012.
VOLI TRADE DOOReprezentacija41,0626.11.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAGorivo1.106,0926.11.2012.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila61,6026.11.2012.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni953,9426.11.2012.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila61,6026.11.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez475,2220.11.2012.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni507,1919.11.2012.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge200,3419.11.2012.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni292,4419.11.2012.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni400,4319.11.2012.
INTOURS PLUS PODGORICATros.prev.za sluz.putov. u inostran.689,0819.11.2012.
INTOURS PLUS PODGORICATros.prev.za sluz.putov. u inostran.1.658,9219.11.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAGorivo666,7813.11.2012.
CHIP DOO PODGORICAKompjuterska oprema1.743,0513.11.2012.
CHIP DOO PODGORICAKompjuterska oprema1,9813.11.2012.
CHIP DOO PODGORICAKompjuterska oprema2.000,0013.11.2012.
CHIP DOO PODGORICAKompjuterska oprema2.083,3313.11.2012.
MONTEPHOTO PODGORICAOstalo29,0213.11.2012.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila70,4013.11.2012.
OSMANAGIC CO DOOUsluge odrzavanja vozila RFZ19,5013.11.2012.
VISNI DOO PODGORICAUsluge odrzavanja vozila RFZ134,7413.11.2012.
SCEPANOVIC D.O.O.Tekuce odrzavanje opreme239,8513.11.2012.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi - sindikat70,3905.11.2012.
PARKING SERVIS PODGORICAOstale usluge602,0005.11.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti176,0005.11.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje2.991,8605.11.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje5.279,7405.11.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada70,3905.11.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti176,0005.11.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje1.337,5205.11.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.935,9105.11.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade3.167,8405.11.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.443,4630.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za prevoz65,9830.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za prevoz22,0230.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot82,5330.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKANaknada za stanovanje i odvojen zivot27,4730.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge24,1830.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Ostale usluge175,8230.10.2012.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad4.398,0630.10.2012.
SINDIKALNA ORGANIZACIJA USTAVZarada za redovan rad197,2930.10.2012.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad1.926,2230.10.2012.
PODGORICKA BANKA (SOCIETE GENERALE)Zarada za redovan rad15.617,6530.10.2012.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila0,4930.10.2012.
S PRESS LOGISTIKA U STECAJPublikacije casopisi i glasila61,1130.10.2012.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOstale naknade0,1530.10.2012.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale naknade0,9930.10.2012.