Uprava za vode

MIROSS DOOOstalo486,4031.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge40,0831.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge4,6831.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge6,0131.03.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAOstalo450,0031.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge54,7731.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge91,2831.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge16,4431.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge23,6431.03.2011.
PRVA (NIKSICKA) BANKAOstalo450,0031.03.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo350,0031.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge6,0131.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge54,7731.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge91,2831.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge40,5731.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge17,8131.03.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo200,0031.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge4,6831.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge42,6031.03.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo350,0031.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge2,6731.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge24,3431.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge71,0031.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge71,0031.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge31,1731.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge31,1731.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge42,6031.03.2011.
DAMS KOMERC PODGORICATekuce odrzavanje opreme371,0024.03.2011.
JUGOPETROL ADGorivo180,0024.03.2011.
IDENTIKO DOOOstalo430,2015.03.2011.
MONTE PROM PODGORICAOstalo499,6015.03.2011.
POSTA CRNE GORE DOOOstalo5,4515.03.2011.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge57,1015.03.2011.
MOBIL AUTO DOOTekuce odrzavanje opreme121,6815.03.2011.
MONTEX-ELEKTRONIKATekuce odrzavanje opreme83,4015.03.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Ostalo73,9715.03.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni352,6615.03.2011.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni22,3415.03.2011.
KNJIZARA NJEGOSOstalo51,4015.03.2011.
LUXON DOO PODGORICAOstalo133,5210.03.2011.
LUXON DOO PODGORICAOstalo16,4810.03.2011.
POSTA CRNE GORE DOOOstalo110,0010.03.2011.
BAR KOD SHOP DOOOstalo1.006,6810.03.2011.
MARSHAL MONTENEGRO GROUPOstalo499,2810.03.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez45,6710.03.2011.
SAVEZ SINDIKATAOstali doprinosi6,7707.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje507,5403.03.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo5,5003.03.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada6,7703.03.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAZarada za redovan rad1.112,2503.03.2011.