Uprava za vode

RECREATOURS TN BISERNA OBALAOstalo71,0019.07.2011.
GOSTIONICA STEFANReprezentacija u zemlji45,5019.07.2011.
DAMS KOMERC PODGORICAOstalo201,0019.07.2011.
FOTO NIKIC PODGORICAOstalo16,0219.07.2011.
FOTO NIKIC PODGORICAOstalo212,8819.07.2011.
NOVA LIRA DOO NOVAOstalo614,5819.07.2011.
NOVA LIRA DOO NOVAOstalo614,5819.07.2011.
ECO AQUA CONSULTING DOOOstalo2.500,0019.07.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAOstalo1.200,0019.07.2011.
NOVA LIRA DOO NOVAOstalo1.365,7319.07.2011.
ZAVOD ZA GRADJEVINSKE MATERIJOstalo27.354,6015.07.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAOstalo1.200,0012.07.2011.
SHAMADE-COD.O.O.Ostalo334,8412.07.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Ostalo544,3212.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo400,0012.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo400,0012.07.2011.
ROGOSIC COMPANI D.O.O.Tekuce odrzavanje opreme57,3312.07.2011.
OSMANAGIC CO DOOTekuce odrzavanje opreme80,0012.07.2011.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - fiksni telefoni25,3912.07.2011.
MIROSS DOOOstalo168,4412.07.2011.
MIROSS DOOOstalo17,3412.07.2011.
PLANTAZE ADOstalo138,2512.07.2011.
PRONTO PODGORICAOstalo87,4012.07.2011.
LUXON DOO PODGORICAReprezentacija u zemlji74,4212.07.2011.
LUXON DOO PODGORICAReprezentacija u zemlji75,5812.07.2011.
ADDIKO BANK (HYPO ALPE ADRIA)Naknada za stanovanje i odvojen zivot600,0012.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti17,3406.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje294,8306.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos Fondu rada6,9406.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaPorez na zarade312,1906.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje190,7706.07.2011.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez46,8306.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za osiguranje od nezaposlenosti17,3406.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje520,3206.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za zdravstveno osiguranje131,8206.07.2011.
ZAVOD ZA GRADJEVINSKE MATERIJOstalo19.726,2001.07.2011.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Ostalo1.052,0001.07.2011.
IK KONSALTING I INZENJERINGOstalo4.000,0001.07.2011.
N.V.O. ODRED IZVIACA ZETA S.Ostalo400,0001.07.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAZarada za redovan rad746,5501.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo5,5001.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge42,6001.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo350,0001.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge9,8001.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge8,0101.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge54,7701.07.2011.
NLB MONTENEGRO BANKAOstalo450,0001.07.2011.
CRNOGORSKA KOMERCIJALNA BANKAOstalo200,0001.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge71,0001.07.2011.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaOstale usluge24,3401.07.2011.