Uprava javnih radova

TEHNOPUT ME DOOLokalni putevi21.208,8222.09.2020.
PREDUZECE ZA GRADJ.NADZOR I LAKonsultantske usluge6.545,5118.09.2020.
PREDUZECE ZA GRADJ.NADZOR I LAKonsultantske usluge3.376,4918.09.2020.
URBI PROKonsultantske usluge12.190,3617.09.2020.
MEHANIZACIJA I PROGRAMAT ADLokalni putevi174.005,6616.09.2020.
CIVIL ENGINEER DOOIzrada projekata2.450,0016.09.2020.
CRVENI KRST CRNE GORERashodi za postanske usluge10,0016.09.2020.
TEHNOPUT ME DOOLokalni putevi74.905,0515.09.2020.
ASFALT BETON GRADNJALokalni putevi2.733,5415.09.2020.
ZELENILO DOO (JAVNO PREDUZECE)Lokalni putevi7.547,9315.09.2020.
TOFI D.O.O.Lokalni putevi79.936,8414.09.2020.
EUROPROJEKT (LAMAR) DOOKonsultantske usluge2.594,2414.09.2020.
TEHNOPUT ME DOOUlice i parkovi62.873,4011.09.2020.
ASFALT BETON GRADNJALokalni putevi32.453,6211.09.2020.
URBI PROKonsultantske usluge11.706,7611.09.2020.
URBI PROKonsultantske usluge393,2411.09.2020.
PRIREZ NA POREZ PODGORICAOpstinski prirez733,5709.09.2020.
ONE CRNA GORA DOORashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni47,7909.09.2020.
ASFALT BETON GRADNJALokalni putevi163.410,8908.09.2020.
ASFALT BETON GRADNJALokalni putevi21.846,5808.09.2020.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni208,0508.09.2020.
POSTA CRNE GORE DOORashodi za postanske usluge14,0008.09.2020.
CRNOGORSKI TELEKOM AD (T-COM)Rashodi za telefonske usluge - mobilni telefoni272,5508.09.2020.
DHL INTERNATIONAL MONTENEGRORashodi za postanske usluge312,9008.09.2020.
FIDIJA DOOOstalo394.253,1907.09.2020.
URBI PROKonsultantske usluge8.746,5007.09.2020.
KONSTRUKTOR GROUP DOOLokalni putevi104.644,7304.09.2020.
BEMAX DOOLokalni putevi261.600,4603.09.2020.
CELEBIC DOOOstalo133.402,4502.09.2020.
CENTRALNA BANKA CRNE GORESluzbena putovanja u zemlji600,0002.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3,4202.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje8,5302.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje8,5302.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje39,2802.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje145,1602.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje256,1702.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje93,9202.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje3,4802.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje8,6902.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje8,6902.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje39,9802.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje147,7502.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje260,7402.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje95,6102.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje101,9502.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje254,9402.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje254,9402.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje1.172,6302.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje4.333,6902.09.2020.
Jedinstveni račun poreza i doprinosaDoprinos za penzijsko i invalidsko osiguranje7.647,6802.09.2020.